فهرست
استراماچونی:قلب من شکسته است!
استراماچونی:قلب من شکسته است!

استراماچونی:قلب من شکسته است!

آی‌اسپورت- تیم توقف ناپذیر استراماچونی موفق شد برابر نفت آبادان که نمایش بسیار خوبی تا هفته نهم لیگ برتر داشت با ۵ گل به برتری برسد و البته در کنار این گل ها، نمایش خوب استقلال باعث شد تا هواداران این تیم بیش از همیشه به آینده تیم امیدوار باشند. سرمربی استقلال بعد از برد برابر نفت آبادان با حضور در نشست خبری درباره این دیدار گفت: می خواهم ابتدا به بازیکنانم یک تبریک فوق العاده بگویم زیرا در این ماه ها صد در صد من را دنبال کردند و همراه من بودند. مدلی که تیم فوتبال بازی می کند، گواه این موضوع است. امروز برابر تیمی بازی کردیم که تنها برابر پرسپولیس و با یک شوت از راه دور شکست خورده بود. امروز نمی دانم چند موقعیت داشتیم پس خیلی خوب بودیم و به بازیکنانم تبریک می گویم. از سوی دیگر متاسفانه در روزی که همه برای استقلال خوشحال هستند، باید بگویم که ما نمی توانیم به این شکل به خانه برویم. شرایطی که در این 4.5 ماه در حال کار کردن هستیم، برای ۳۰ میلیون هوادار احترام آمیز نیست. پذیرفتم که با استقلال قرارداد امضا کنم زیرا این تیم یکی از بهترین ها در آسیا است. من در هر تمرین به بازیکنان فشار می آورم. همه بازیکنان با وجود مشکلات با صد در صد توان در تمرینات تلاش می کنند اما چیزی که من اینجا می بینم، امکان ادامه دادن با این تیم وجود ندارد. خیلی از افرادی که کنار تیم هستند، حتی یک ریال هم دریافتی نداشتند. بازیکنان نیز هیچ دریافتی نداشتند. خیلی از بازیکنان به دلیل مشکلات مالی حتی به تمرین نیز نمی توانند بیایند. من در سابقه کاری با مشکلات مختلفی رو به رو شدم. در پاناتینایکوس مشکلات مختلفی داشتم اما باشگاه با مربیان و بازیکنان صادق بود. من جوابی برای بازیکنانم ندارم. به ما می گویند هفته دیگر درست می شود و برای من ممکن نیست اینگونه ادامه بدهم. اکنون همه می بینید که تیم در داخل زمین چگونه است و بازیکنان صد و پنجاه درصد تلاش می کنند. هواداران و علاقه مندان به تیم باید واقعیت را بدانند. ما هفته گذشته یک تمرین نکردیم زیرا یک زمین در اختیار ما نبود و یک زمین شرایط تمرین نداشت. شاید بخندید اما من بعد از تمرین به خانه رفتم بی آنکه دوش بگیرم. ماندم تا بازی را ببریم زیرا نمی خواستم به کسی بهانه بدهم. قلب من شکسته است و اگر در این دو هفته اتفاقی نیفتد، برای من ادامه راه ممکن نیست.


  تعطیلات پیش رو: ما بازی سختی را بردیم. توضیحات برای من تمام نشده و نمی خواهم صحبتی کنم. اگر بعد از صحبت های من درباره تعطیلات تیم ملی صحبت می کنید، یا به من احترام نمی گذارید یا استقلال.


  آیا پیش از این با باشگاه صحبت کرده اید و چه کسی را مقصر می دانید؟  فوتبال قوانینی دارد و من به عنوان آدم حرفه ای در اینجا با کسی دوست نیستم. قوانین از طرف فیفا چیده می شود. من نماینده بازیکنانم هستم و خودم را جلو گذاشته ام.  بعضی از بازیکنان می خواستند در این ۴ ماه حاضر نشوند اما من به بازیکنانم گفتم که شما بازیکن استقلال هستید و با پول یا بی پول باید حضور داشته باشید. کاپیتان تیم ما نیز روی این ذهنیت با بازیکنان کار کرد اما این خیلی زیاد است زیرا در ۴ ماه هیچکس دریافتی نداشته است. قطعا یک دلیلی وجود دارد اما کسی به من چیزی نگفته است. نمی خواهم از کسی اسم ببرم. ما حرفه ای هستیم و در دو ماه آخر با کیفیت فوق العاده ۷ مسابقه را برنده شدیم. این مشکل قبل از بازی تراکتور بود و من به بازیکنان گفتم باید توان خود را بگذارید و من بعد از شروع تعطیلات برای حل مشکلات پیش قدم می شوم.

۱۰ ۴  
آی اسپورت
2019-11-05 18:49:00
نظر دهید

۴ نظر
...
سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸، ۱۹:۴۹
برانکو با اون همه خدمت هنوز پولش رو نگرفته اونوقت این یارو با چندتا برد اهدایی داره تیغ زنی میکنه. همین دیروز پاداش گرفتن
90
سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸، ۱۹:۴۹
کیسه، تیمی که حتی برای برد مقابل گل ریحون و گل گهر پاداش میگیره از بی پولی حرف میزنه
همین دیروز پاداش برد تراکتور رو گرفتن
با گری هوپر میلیون یورویی توافق کامل کرده بودن و اگه ایجنتش مشکل نداشت جذبش کرده بودن
در مجموع روش جدید تیغ زنی و باجگیری
کاج
سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸، ۱۹:۵۰
کیسه کشا تا صدسال دیگه میگن قلب چونی نشکسته بود ستاره سوم رو میگرفتیم
۱
مازیار
سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸، ۲۰:۴۹
چرا نباید از این فوتبال زیبا لذت ببریم چرا باید استرس رفتن مربی رو داشته باشیم؟
این تیم تا کی باید چون تبعیض و‌دولتی بودن رو بخوره؟
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر