فهرست
پست طعنه‌آمیز شریفی؛ تا ابد فریاد می‌زنم
پست طعنه‌آمیز شریفی؛ تا ابد فریاد می‌زنم

پست طعنه‌آمیز شریفی؛ تا ابد فریاد می‌زنم

آی اسپورت - آخرین بازیکنی که از سپاهان به دو تیم استقلال و پرسپولیس منتقل شده، سیاوش یزدانی است که محبوبیت بسیاری نیز نزد هواداران سپاهان داشت. با این حال وقتی عزم کوچ به تهران و پیوستن به استقلال کرد با دشواری های زیادی مواجه شد. مهدی شریفی و علی کریمی هم در ابتدای لیگ هجدهم از سپاهان جدا شدند و سپس پرسپولیس و استقلال را به عنوان مقصدهای بعدی خود انتخاب کردند؛ البته در این بین پرواضح بوده که شریفی با واکنش های منفی بسیار بیشتری مواجه شده و رفتار او نیز بر واکنش های منفی  افزوده است. مهدی شریفی که با درخشش در سپاهان خود را به اهالی فوتبال معرفی کرد، پس از پیوستن به سومقائیت پستی منتشر کرده و ضمن خداحافظی از پرسپولیسی ها، در بخشی از آن با هواداران سپاهان هم صحبت کرده است. شریفی در پست خداحافظی اش تاکید کرده که خود را متعلق به باشگاه پرسپولیس می داند و همین هم واکنش های منفی زیادی برای او به همراه داشته است.

البته باید به این نکته اشاره کرد که پس از کنار گذاشته شدن شریفی از پرسپولیس توسط کالدرون، یکی از رسانه های اصفهانی تیتر اول خود را به بازیکن سابق سپاهان اختصاص داد و با انتشار عکسی که شریفی را در حال فریاد زدن نشان می دهد، نوشته بود: « حالا هم فریاد بزن». پست خداحافظی شریفی از پرسپولیس که در بخشی از آن به دوران حضور در سپاهان هم پرداخته شده است.

« یک سال قبل در چنین روزهایی افتخار این را داشتم تا با انگشت سرخ رنگ و به همراه پیراهن تیم بزرگ پرسپولیس، عکسی را منتشر و ورود خود به ارتش سرخ را اعلام کنم، چه روزهایی خوبی بود. اگرچه محرومیت نقل و انتقالاتی باعث شد تا یک نیم فصل بیرون بنشینم اما پوشیدن لباس شماره 10 پرسپولیس در تمرین هم افتخاری بود که خوشحالم نصیبم شد. خوشحالم که هرچند اندک اما توانستم در روزهای سخت کنار پرسپولیس باشم و حالا از آن روزهای خوب، دو مدال قهرمانی لیگ و جام حذفی و یک دنیا محبت از طرف شما به یادگار دارم؛ چه چیزی بهتر از این؟ در پرسپولیس تمام روزها خاطرات خوشی بودند که در کنار شما، کادر مدیریت، مربیان، هم تیمی ها و دیگر ارکان باشگاه برایم رقم خورد. بابت تمام این خاطرات از همه شما تشکر می کنم و امیدوارم یک روز دیگر بتوانم با درخشش در تیم پرسپولیس، پاسخ این محبت ها را بدهم. همچنین ضمن احترام به هواداران عزیز و گرامی تیم سپاهان اصفهان که روزهای بسیار خوبی را با آن ها گذراندم و همین حالا پیام محبت آمیز از آن ها دریافت می کنم، باید به برخی از رسانه های منتسب به این تیم بگویم که بله من از مکتب پرسپولیس هستم و تا ابد این را فریاد خواهم زد. دوست دارم پیام خداحافظی ام از تیم پرسپولیس که امیدوارم موقت باشد را با پیامی به هواداران ارتش سرخ تمام کنم. دوست دارم یک بار دیگر از خوشحال خود در زمان پوشیدن پیراهن این تیم بنویسم و بگویم که چه افتخاری است داشتن لباس شماره 10 تیم پرسپولیس؛ من میراث بازیکنان بزرگ و اسطوره ای پرسپولیس بودم و امیدوارم شماره 10 بعدی هم بتواند به خوبی از آن پاسداری کند. صحبت دیگری نیست؛ به امید دیدار دوباره.»

نکته جالب توجه اینکه دو باشگاه سپاهان و پرسپولیس که طی سال های اخیر هوادارانشان مشکلات زیادی با هم داشته اند، هر دو از باشگاه شاهین به وجود آمده اند و ریشه ای مشابه دارند.

۱۰ ۲  
آی اسپورت
2019-08-11 17:44:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
حرف حساب
يكشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸، ۱۹:۲۹
بد ریددددد به شله زردای اراذل و اوباش
۵
فرهاد
دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۸، ۰۲:۵۸
از سوزشت فریاد بزن سرنوشت تو هم مانند صادقیان است بازیکنی که فقط دنیال گشت زنی با اتومبیل و مقیم قهره خانه ها باشد در هیچ تیمی جایگاه ندارد حالا بزور خدت را به پرسپولیسی ها بچسبان
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر