فهرست
کومان: این بهترین بازی ما در این فصل بود
کومان: این بهترین بازی ما در این فصل بود

کومان: این بهترین بازی ما در این فصل بود

آی اسپورت - سرمربی تیم فوتبال بارسلونا از عملکرد شاگردانش مقابل راه‌راه‌پوشان تورین در لیگ قهرمانان اروپا ابراز رضایت کرد.

رونالدو کومان که شاگردانش پس از شکست در ال‌کلاسیکو، شب گذشته (چهارشنبه) در هفته دوم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه 2 بر صفر میزبان خود، یوونتوس را از پیش‌رو برداشتند، پس از این بازی گفت: این بهترین بازی ما در این فصل بود. این پیروزی بزرگی مقابل یک تیم بزرگ اروپایی بود و ما توانستیم آن بازی مدنظرمان را مقابل یووه به نمایش بگذاریم. این پیروزی به ما کمک می‌کند تا با قدرت به کارمان ادامه دهیم.

وی افزود: می‌خواستیم با سه مدافع بازی کنیم تا یک بازیکن بیشتر در خط میانی‌مان داشته باشیم. این به ما این اجازه را می‌داد تا موقعیت‌های بیشتری روی دروازه یوونتوس خلق کنیم و صادقانه باید بگویم که باید زودتر کار آنها را تمام می‌کردیم. از فوتبالی که ارائه کردیم، بسیار رضایت دارم. همچنین از نتیجه بازی و به خصوص شخصیتی که تیم از خود نشان داد، خیلی راضی هستم.

سرمربی بارسلونا همچنین در خصوص چرایی نیمکت‌نشینی آنسو فاتی و استفاده از پدری در ترکیب اصلی تیمش اظهار داشت: مهم کاری است که تیم انجام می‌دهد. پدری به ویژه برای شخصیتی که در این شرایط نشان داد با اطلاع از سنی که دارد، عملکردش بسیار چشمگیر است.

کومان در ادامه خاطرنشان کرد: ما مشکلاتی در خط دفاعی‌مان داریم اما می‌دانستم که فرنکی دیونگ می‌تواند در این پست بازی کند. فرنکی در تیم ملی فوتبال هلند هم به عنوان مدافع ایفای نقش کرده بود و او عملکرد قدرتمندی از خود در این بازی به نمایش گذاشت.

وی همچنین درباره استعفای خوسپ ماریا بارتومئو از سمت ریاست باشگاه بارسلونا و استعفای اعضای هیئت مدیره این باشگاه گفت: من به عنوان مربی سعی می‌کنم کار خودم را انجام دهم و بهترین نتایج ممکن را برای تیم به ارمغان بیاورم. در این بازی هم تیم نشان داد که تحت‌تأثیر این اتفاق قرار نگرفته است. بارتومئو به خاطر باشگاه چنین تصمیمی گرفت.

     
آی اسپورت
2020-10-29 13:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر