فهرست
اعتراف باشگاه دورتموند: بایرن قهرمان خواهد شد
اعتراف باشگاه دورتموند: بایرن قهرمان خواهد شد

اعتراف باشگاه دورتموند: بایرن قهرمان خواهد شد

آی اسپورت - بوروسیا دورتموند در هفته بیست و نهم رقابت‌های بوندسلیگا با نتیجه ۶ بر یک پادربورن را در هم کوبید. باوجود پیروزی پر گل دورتموند در این دیدار اختلاف ۷ امتیازی این تیم با بایرن صدرنشین حفظ شد این درحالی است که تنها تا پایان بوندسلیگا ۵ هفته دیگر باقی مانده است. مایکل زورک، مدیر اجرایی دورتموند پرچم تسلیم را بالا برد و اعتراف کرد که با این شرایط بایرن جام قهرمانی را بالای سر خواهد بود.

او گفت: «کاملا روشن است که بایرن مونیخ بازهم جام قهرمانی را بالای سرخواهد برد و به همین خاطر ما نیاز به یک هدف جدید داریم. الان هدف اصلی این است که صعود خود به لیگ قهرمانان اروپا را نهایی کنیم. در جایگاه دوم قرار داریم و می خواهیم که این جایگاه را حفظ کنیم. متاسفانه در دیدار هفته گذشته برابر بایرن مونیخ یکی از بدترین بازی‌های خود را به نمایش گذاشتیم و به همین خاطر تن به شکست دادیم تا شانس برای رسیدن به صدر جدول رده‌بندی از بین رود.»

او درباره احتمال پایان همکاری با فاوره گفت: «او مربی بزرگی است و تفکراتش با باشگاه سازگار است. همه می‌توانند تاثیر فاوره را در دورتموند ببینند.» باتوجه به این که فاوره نتوانست دورتموند را در فصل جاری به قهرمانی در بوندسلیگا برساند و تیم او از لیگ قهرمانان اروپا هم وداع زود هنگامی داشت، خبرهای زیادی درباره اخراج او در پایان فصل به گوش می‌رسد.

     
آی اسپورت
2020-06-01 20:27:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر