فهرست
رمزگشایی از ترکیب برانکو/ پریموف و علیپور زوج حمله
رمزگشایی از ترکیب برانکو/ پریموف و علیپور زوج حمله

رمزگشایی از ترکیب برانکو/ پریموف و علیپور زوج حمله

آی‌اسپورت- از بد حادثه برانکو نمی‌تواند دو بازی پشت سر هم یک ترکیب ثابت را به میدان بفرستد و بنا به شرایط مقتضیات در هر مسابقه نسبت به بازی قبل حداقل سه تغییر و جابه‌جایی را در ترکیب تیمش ایجاد می‌کند. اینبار در قم هم باید پروفسور دست به چند جابه‌جایی بزند تا تیمی مقابل حریف خود قرار دهد که شانس پیروزی داشته باشد. معمولا آنچه در ذهن برانکو می‌گذرد را می‌توان حدس زد چرا که محدودیت‌ها و دست خالی او در برخی پست‌ها باعث می‌شود تنها گزینه‌های موجود را امتحان کند و بیشتر جابه‌جایی‌ها قابل حدس زدن است. از طرفی نیمکت خالی و بازیکنان جوانی که روی نیمکت حضور دارند باعث می‌شود برانکو درباره استفاده از آنها ریسک نکند و با اطلاع از اینکه می‌دانیم این جوان‌ها حتما روی نیمکت می‌نشینند حدس زدن ترکیب اصلی کار سختی نیست.

سایت باشگاه پرسپولیس معمولا از تمرین روز قبل از بازی‌های این تیم تصاویری منتشر می‌کند که نمی‌توان از روی آنها ترکیب را حدس زد اما اخیرا در این زمینه دچار اشتباهات عجیبی شده که حتما می‌توان مورد توجه برانکو و همکارانش در کادر فنی باشد. از عکس‌های منتشره و بازیکنانی که در فوتبال دستگرمی روز گذشته کاور به تن دارند می‌شود حدس زد کدام بازیکنان در ترکیب اصلی هستند و کدام نفرات ذخیره. مسلمان، رفیعی، انصاری، کامیابی‌نیا، ماهینی، محرمی و علیپور در تیم اصلی هستند.  جوان‌هایی مثل طاهرخانی، کرملاچعب، آقایی و علوان‌زاده مثل محروم‌های تیم کاور پوشیده‌اند و نیمکت‌نشین خواهند بود.

در این میان تصور می‌شد برانکو قصد دارد از زوج امیری – علیپور در خط حمله استفاده کند و احتمالا نریمان جهان را برای اولین بار در ترکیب اصلی قرار دهد اما از عکس‌های تمرین روز گذشته مشخص شد نریمان جهان هم جزو نیمکت‌نشین‌هاست.

با این حساب احتمالا وحید امیری همچنان در پست هافبک چپ بازی می‌کند و مسلمان هافبک راست خواهد بود. از طرفی تنها گزینه برای خط حمله ولادیمیر پریموف خواهد بود که به احتمال فراوان کنار علیپور در خط حمله بازی خواهد کرد و با توجه به شایعه بازی کردن پلی یانسکی - که این را اصلا نمی‌شود جدی گرفت - کابوس حضور اوکراینی‌ها در ترکیب اصلی می‌تواند حتی مقابل تیم ضعیفی مثل صبای قم نگران‌کننده باشد.

از طرفی با توجه به خالی شدن نیمکت پرسپولیس از بازیکنان سرشناس اگر کار تیم برانکو در قم گره بخورد او چاره‌ای جز استفاده از بازیکنان جوان نخواهد داشت. در فاز دفاع پلی یانسکی و حامد آقایی تنها گزینه‌های موجود روی نیمکت هستند، در خط میانی علوان‌زاده و نریمان‌جهان در خط حمله کرملاچعب و طاهرخانی 18 ساله که این شش نفر کنار رادوشوویچ روی نیمکت خواهند نشست. حضور ماهینی در دفاع وسط با بازوبند کاپیتانی و ولادیمیر پریموف در نوک حمله و ترکیب اصلی یادآور ترکیب سرخ‌ها در بازی با قشقایی خواهد بود هر چند امروز محرمی برخلاف آن مسابقه تلخ مدافع چپ می‌شود و باید دید در پست جدید چه خواهد کرد.

  ۲  
آی اسپورت
2017-01-28 06:51:00
نظر دهید

۲ نظر
برانكو
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۰۷:۰۷
عزيزم تركيب اين نيست.ماهيني دفاع چپه پل يانسكي دفاع وسط.تركيب :بيرانوند ، محرمي ،يانسكي، انصاري،ماهيني ،كمال، رامين،سروش،مسلمان،اميري و عليپور
۱
موراتا
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۰۷:۲۶
تو رو خدا پرسپولیس رو نگاه کنید که کلا 15 بازیکن داره و میخواد قهرمان بشه آقایون مدیر این تیم هافبک دفاعی دوم نداره دفاع چپ دوم نداره یه فوروارد شش دنگ نداره یه دفاع وسط قابل اطمینان روی نیمکت نداره مگه خوابتون برده بجنبین وگرنه بازم هفته ی آخر باید حسرت بخوریم
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر