فهرست
تبریزی یا گرو؛ یک نفر می‌رود
تبریزی یا گرو؛ یک نفر می‌رود

تبریزی یا گرو؛ یک نفر می‌رود

آی اسپورت - عدم کارایی الحاجی گرو و مرتضی تبریزی در استقلال سبب شده تا زمزمه جدایی این دو بازیکن از تیم شفر پیچیده شود. با این حال قرار نیست هر دو این بازیکنان با هم از استقلال جدا شوند؛ بلکه از بین تبریزی و الحاجی فقط یک نفر از این تیم جدا می شود، چرا که استقلال در خط هجومی به یک باره دو بازیکن را از دست نخواهد داد. نکته قابل توجه این است که در حال حاضر هواداران استقلال بیشتر تمایل به جدایی الحاجی دارند و می شود از این بازیکن به عنوان یکی از کم هوادار ترین بازیکنان تاریخ استقلال یاد کرد. با این حال هنوز مشخص نیست گرو یا تبریزی کدام یک از استقلال جدا می شوند.

نکته قابل توجه در مورد تبریزی هم این است که این بازیکن انگیزه لازم را از دست داده و اگر بتواند شرایط روحی خود را بهبود ببخشد باز هم مورد اعتماد شفر قرار می گیرد، در غیر این صورت ممکن است تبریزی جای الحاجی که گویا شفر بیشتر هم به او اعتقاد دارد را در لیست خروجی استقلال بگیرد. البته با توجه به بازگشت روزهای خوب آبی پوشان و همین طور شروع دور جدید لیگ قهرمانان آسیا از چند ماه آینده و نیاز شفر به بازیکنان هجومیش، این احتمال وجود دارد تا این دو بازیکن هم فرصت مجددی برای درخشش پیدا کنند و آن موقع است که گرو و تبریزی با ارائه عملکرد قابل قبول، ماندن خود در تیم را قوام ببخشند.

فوتبالی

۲ ۳  
آی اسپورت
2018-12-01 22:51:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
اس اس 2 ستاره
شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷، ۲۳:۰۰
تیتر زده از بین تبریزی یا گرو یکی میره 20 خطم پشت بندش اراجیف نوشته ولی آخرش نوشته شایدم جفتشون موندن!!! چقدر بعضی از سایت ها کثیفن آخه. این نشونه عظمت استقلاله که با 2 تا بردش بعضیا از ترس مثل سگ به لرزه میفتن و رو میارن به شر بافی واسه به حاشیه بردن استقلال
.
يكشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷، ۱۱:۰۳
این توهم شاخ پنداری اولین چیزیه که کیسه کشا باید از خودشون دور کنن وگرنه همه میدونن کیسه امسال سهمیه هم نمیگیره
منتقد
شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷، ۲۳:۰۰
از ژاپن بازیکن بخرید
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر