فهرست
منشا: امکانات پرسپولیس بهتر از استقلال بود
منشا: امکانات پرسپولیس بهتر از استقلال بود

منشا: امکانات پرسپولیس بهتر از استقلال بود

آی اسپورت - استقلالی‌ها نه‌تنها از رقیب دیرینه خود به لحاظ نتیجه‌گیری عقب افتاده‌اند بلکه از نظر سخت‌افزاری هم شدیداً از قرمز‌ها عقب هستند. باشگاه پرسپولیس موفق شد با گرفتن ورزشگاه شهید کاظمی به وضعیت زمین تمرینی‌اش سر و سامان دهد. آن‌ها مدت‌ها در درفشی‌فر تمرین می‌کردند ولی با تعیین تکلیف ورزشگاه کاظمی به آنجا نقل مکان کردند تا یک محل تمرینی مشخص داشته باشند. پرسپولیس با استفاده از تیزهوشی مدیرانش سریعاً به این ورزشگاه سر و سامان داد. آن‌ها خیلی زود متوجه شدند حالا نعمت بزرگی نصیب‌شان شده است چراکه این ورزشگاه همه امکانات را در دل خود داشت؛ از رستوران بگیرید تا خوابگاه. در این حالت دیگر بازیکنان جوان تیم که پول اجاره‌خانه نداشتند در این ورزشگاه ماندند تا دیگر مشکلی برایشان پیش نیاید. همیشه خوابگاه بازیکنان جوان در این فوتبال تبدیل به یک مشکل شده بود و حتماً روایت‌های باورنکردنی را درباره آن شنیده‌اید. پرسپولیسی‌ها این مشکل را حل کردند ولی استقلال همچنان با مشکل دست و پنجه نرم می‌کند. وضعیت زمین تمرینی استقلال مبهم است. آبی‌ها مدتی به نوبنیاد رفتند و در ورزشگاه صنایع دفاع تمرین کردند ولی مدتی بعد آنجا را هم تخلیه کردند تا راهی غرب تهران شوند. تمرین آبی‌ها حتی در زمین شماره ۳ آزادی که بانوان در آن کار می‌کنند، برگزار شد. این اتفاقات باعث تعجب بازیکنی مثل گادوین منشا هم شده است. این بازیکن که از دیدن شرایط تعجب کرده، به همبازیانش گفته: «اوضاع پرسپولیس خیلی بهتر بود. ورزشگاه ما نه تنها زمین تمرینی بهتری داشت بلکه همه امکانات در اختیارمان بود. فکر نمی‌کردم شرایط استقلال این‌قدر متفاوت باشد.»

البته مدیریت استقلال تلاش خود را برای حل مشکلات انجام داده است منتهی هنوز کار به خوبی جلو نرفته است. به نظر می‌رسد امیرحسین فتحی نیاز دارد تغییراتی اساسی برای اداره باشگاه انجام دهد، چون فعلاً اختلاف داخلی باشگاه را فرا گرفته است. خطیر، معاون ورزشی فتحی با مباشری، معاون اجرایی باشگاه اختلاف دارد. این اختلافات به داخل تیم هم کشیده شده و شفر با خطیر مشکل پیدا کرده. شفر با اعضای کمیته فنی هم خیلی خوب نیست. این مسائل باعث شده فعلاً تمرکز باشگاه روی مسائل اساسی و مهم نباشد. آبی‌ها در هفته‌های اخیر مشکل زمین تمرینی داشته‌اند و حتی یک بار که به زمین شماره دو آزادی رفتند تمرین کنند متوجه شدند تیم دسته اولی بادران آنجا مشغول تمرین است! دیروز هم بازیکنان به سالن هتل المپیک رفتند تا وزنه بزنند ولی، چون هماهنگی نشده بود نتوانستند داخل بروند. این اتفاقات کمتر در پرسپولیس می‌افتد و به نظر باشگاه استقلال باید برای حل مشکلاتش فکری اساسی کند.

خبر ورزشی

۲۹ ۱۴  
آی اسپورت
2019-02-17 20:44:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۴ نظر
عباس
يكشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷، ۲۰:۵۵
بازم کیسه ورزشی یه مزخرف نوشت که کیسه کش های نوجوونو تحریک کنه! کاظمی تو قرعه کشی افتاد به پرسپولیس. ممکن بود بیفته به استقلال
حرف حساب
دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷، ۰۸:۴۶
بله اولش قرعه کشی بود ولی این کاظمی با اونی که دادند خیلی تفائات کرده! پرسپولیس کلی برای امکاناتش هزینه کرد ولی استقلال با پولهاش بمب (ترقه هم نبودند) ترکوند!
۹
منتقد
يكشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷، ۲۰:۵۹
خبر ورزشی و منشا دوتا رو هم شکر خوردن. پول چمن رو دادن منشا که هر هزار دقیقه یه گل میزنه
۸
آرش6
يكشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷، ۲۱:۰۲
پرسپولیس بازیکن به قیمت میخره و ازش بازی میگیره

استقلال هر سال گرونترین بازیکن ها رو میخره

یه چیز هم دستی میده به خارجی های بدرد نخورش که شوفر حق دلالیشون رو به جیب زده و ردشون میکنه

بعد میخواید امکانات هم داشته باشند

ورزشگاه کاظمی رو طاهری ساخت همون روز ها که کاوه رضایی به خاطر0 15میلیون پول بیشتر رفت استقلال

سه میلیارد داد کاظمی رو تجهیز کرد -هر چند اشتباهاتی هم داشت ولی میانگین عملکردش خوب بود

خدا نگه داره طاهری رو و تف به قبر پدر فاسد کیروشی پور و طارمی که مدیر به این خوبی رو از پرسپولیس گرفتند
ss
يكشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷، ۲۱:۳۹
تیمی که رییس جمهور بی بخار و وزیر امور خارجه دهن گشاد کشورش میرن براش لابی میکنن تا کثافت کاریهای پلشتشون رو ماست مالی کنن بایدم امکانات بهتری داشته باشه
۸ ۱
...
دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷، ۱۱:۳۲
بی شرمی این کیسه کش رو ببیند هنوز یه هفته از ماله کشی رو قرارداد غیرقانونی بازیکن کیسه نگذشته. هم وانتی بازیکن میخوایین هم زمین خوب؟ ریدن
۳
Hosein
يكشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷، ۲۱:۵۶
تیمی با بیش از هفتاد سال تاسیس یه زمین تمرین نداره البته قبلنا داشته منتها ازش گرفتن و.....
۶ ۲
قطعا
دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷، ۰۴:۵۸
بین طویله و محل زندگی آدمها باید فرق باشه:)))
۱
قطعا
دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷، ۰۴:۵۸
بین طویله و محل زندگی آدمها باید فرق باشه:)))
۱
110
يكشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷، ۲۲:۲۹
تجهیز ورزشگاه شهید کاظمی به جدیت و پیگیری برانکو مربوط میشه درضمن با این همه خرجی که استقلال تو خرید بازیکن میکنه پولی برای تجهیز زیرساخت ها باقی نمی مونه
پرسپولیسی ام
يكشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷، ۲۲:۴۶
آره پرسپولیس کمپ اسپایر نداره بقیه تیم ها ندارند استادیوم اختصاصی هم واندا متروپولیتانیوست
۷
مموتی هستم بزرگترین اسطوره تاریخ ششتایی ها
يكشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷، ۲۳:۰۶
کیسه سوزی پسران ارباب کیروش رو دوست دارم:)))
۷
سیدرضا
چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷، ۰۳:۳۱
یکبار دیگه هم گفته بودم به موجود مجازی که خودش تنهایی نماد هوچی گری لنگیاست دروغ حناق نیست تو گلو گیر کنه این حرفای دبیر هست در مورد این دو ورزشگاه :(جزییات واگذاری دو ورزشگاه به استقلال و پرسپولیس
کد خبر: 1296194/6 زمان: 17:49 1394/10/22 بازدید: 128,163
دبیر: سرخابی‌ها باید مثل رئال و بارسا باشند
جزییات واگذاری دو ورزشگاه به استقلال و پرسپولیس
علیرضا دبیر رییس کمیسیون بودجه و عضو شورای شهر تهران از واگذاری استادیوم امام رضا به باشگاه پرسپولیس و استادیوم کاظمی به باشگاه استقلال خبر داد؛ این در حالی است که مدیران پرسپولیس به ورزش سه گفته‌اند آنها به ورزشگاه کاظمی نقل مکان خواهند کرد.

دبیر که سابقه قهرمانی المپیک را دارد و یکی از ورزشی‌ترین اعضای شوراست، در گفت‌وگو با خبرنگار "ورزش سه" گفت: استادیوم امام رضا در سال 90 ـ 89 و استادیوم شهید کاظمی در سال 92 ـ 91 با درخواست شورای شهر به نیت آماده‌سازی این استادیوم‌ها به عنوان ورزشگاه اختصاصی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس ساخته شد. البته قرار بود نام استادیوم منطقه 15 ناصر حجازی باشد، آن زمان مرحوم ناصر خان در قید حیات بود و بنابراین این استادیوم به نام شهید احمد کاظمی نام گرفت.
واگذاری تأیید شد
پیش از این هیچ برنامه‌ریزی در مورد واگذاری این دو استادیوم صورت نگرفته بود اما در جلسه‌ای که ما امروز با آقای وزیر داشتیم، در رابطه با مشکل گسترش ورزش تهران و اینکه تا به حال چند مجموعه ساخته شده است، صحبت شد که من پیشنهاد واگذاری استادیوم منطقه 18 (امام رضا) به پرسپولیس و استادیوم منطقه 15(شهید کاظمی) به استقلال را دادم که آقای وزیر هم با توجه به پرطرفدار بودن این دو تیم و لزوم داشتن زمین تمرینی و مسابقات مناسب با دسترسی آسان برای این دو تیم، واگذاری این استادیوم‌ها را تأیید کرد.


قرار بود استادیوم استقلال به نام ناصر حجازی باشد
پیش از این هیچ صحبتی در رابطه با واگذاری دو استادیوم کاظمی و امام رضا نشده بود. البته در 3 سال گذشته اعضای هیات مدیره پرسپولیس این مساله را دنبال می‌کردند ولی تا به حال این مساله علنی نشده بود. درست است که استادیوم امام رضا کمی بزرگتر از شهید کاظمی است ولی این هیچ ربطی به پرطرفدارتر بودن تیم پرسپولیس ندارد.
))
۱
سیدرضا
چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷، ۰۳:۳۳
کلنگی که به یاد ناصرخان زده شد

علیرضا دبیر که آن زمان مسئولیت رییس کمیسیون بودجه را بر عهده داشت در هنگام بهره برداری از این دو ورزشگاه به رسانه گفته بود: استادیوم امام رضا در سال ۹۰ ـ ۸۹ و استادیوم شهید کاظمی در سال ۹۲ ـ ۹۱ با درخواست شورای شهر به نیت آماده‌سازی این استادیوم‌ها به عنوان ورزشگاه اختصاصی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس ساخته شد.

البته قرار بود نام استادیوم منطقه ۱۵ناصر حجازی باشد، آن زمان مرحوم ناصرخان در قید حیات بود و بنابراین این استادیوم به نام شهید احمدکاظمی نام گرفت. در دیداری با وزیر ورزش، پیشنهاد واگذاری استادیوم منطقه ۱۸ (امام رضا) به پرسپولیس و استادیوم منطقه ۱۵(شهید کاظمی) به استقلال را دادم که آقای وزیر با توجه به پرطرفدار بودن این دو تیم و لزوم داشتن زمین تمرینی و مسابقات مناسب با دسترسی آسان برای این دو تیم، واگذاری این استادیوم‌ها را تأیید کرد.

دبیر آن زمان تاکید کرد: که قرار دادی که با این دو تیم بسته می شود قرار داد بهره برداری است این امکان وجود دارد که این قرارداد مادام العمر باشد.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر