فهرست
رونالدو در بهت؛ ناباوری از پایان رویا
رونالدو در بهت؛ ناباوری از پایان رویا

رونالدو در بهت؛ ناباوری از پایان رویا

آی اسپورت - وقتی رئال مادرید در مرحله قبل با شکست ۴-۱ در دیدار برگشت مقابل آژاکس از چمپیونزلیگ حذف شد و یوونتوس با هت تریک رونالدو توانست شکست 2-0 دیدار رفت برابر اتلتیکو مادرید را جبران کند، بسیاری نتیجه گرفتند که قهرمانی های چند سال اخیر رئال در لیگ قهرمانان حاصل درخشش ستاره پرتغالی بوده و حالا این یوونتوس است که در راه قهرمانی گام بر می دارد.

رونالدو در دیدار رفت مقابل آژاکس هم گل زد تا این تیم با یک تساوی باارزش به خانه برگردد. وقتی او در دقیقه ۲۸ دیدار شب گذشته، با ضربه سر یک بار دیگر دروازه اونانا را باز کرد، به نظر می رسید که همه چیز طبق برنامه پیش می رود. سی آر سون در سال ۲۰۰۸ با منچستریونایتد و چهار بار با رئال قهرمانی در چمپیونزلیگ را تجربه کرده بود و حالا یک قدم دیگر به فتح این جام با یوونتوس نزدیک می شد اما این رویا خیلی زود با درخشش ستاره های جوان آژاکس به پایان رسید.

دونی فن ده بیک و ماتیس دی لیخت دو بار دروازه یووه را باز کردند و چهره رونالدو که در نیمه اول سرشار از اعتماد به نفس بود، در دقایق پایانی بازی کاملا تغییر کرد. کابوس حذف هر لحظه نزدیک تر می شد و از دست او هم کاری ساخته نبود. اگر سال قبل او توانسته بود با یک پنالتی دیرهنگام مقابل همین یوونتوس، رئال را به نیمه نهایی برساند، این بار آن یک گل هم کارساز نبود و یوونتوس نیاز به دو گل داشت؛ هرچند دفاع آژاکس دیگر فرصتی به یوونتوسی ها نداد و رونالدو و تیمش حذف شدند.

به این ترتیب برای اولین بار در ۹سال گذشته، رونالدو از رسیدن به نیمه نهایی چمپیونزلیگ بازماند و امیدواری یوونتوسی ها برای پایان دادن به ناکامی شان در این رقابت ها هم به یاس تبدیل شد. همین باعث شد تا گروهی در شبکه های اجتماعی به سرمایه گذاری آنها برای خرید رونالدو هم خرده بگیرند و آن را اقدامی بی حاصل بدانند؛ خریدی ۱۲۰ میلیون یورویی که نتوانست طلسم ناکامی یووه را بشکند.

۴    
آی اسپورت
2019-04-17 14:29:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر