فهرست
مرور نیم فصل های اول استقلال/ بدترین بدون ن!
مرور نیم فصل های اول استقلال/ بدترین بدون ن!

مرور نیم فصل های اول استقلال/ بدترین بدون ن!

آی اسپورت- از قرار دادن استقلال لیگ شانزدهم کنار 15 استقلال دیگر تاریخ لیگ برتر و مقایسه نتایج تیم منصوریان در نیم فصل اول با بازه زمانی مشابه سایر دوره ها چه نتیجه ای می توان گرفت؟ استقلال منصوریان در این جدول خیلی زود به سمت قعر حرکت می کند تا بدترین آبی تاریخ لقب بگیرد ولی به دلیل حضور استقلال لیگ هفتم (که در یک نیم فصل 17 هفته ای، 3 سرمربی مختلف را روی نیمکتش دید) یک پله مانده به ته دره متوقف می شود.

 

امتیاز

فقط بهتر از استقلال لیگ هفتم؛ استقلال منصوریان با گرفتن 1/47 امتیاز هر بازی نیم فصل اول، یکی از دو استقلال تاریخ لیگ برتر است با معدل امتیازگیری کمتر از نصف یعنی 1/5.

 

برد

بدترین استقلال تاریخ؛ استقلال منصوریان فقط 33 درصد بازیهایش در نیم فصل اول را برد یعنی یکی از 6 استقلال تاریخ با پیروزی در کمتر از 50 درصد بازیها و البته بدترین شان.

 

باخت

هفتمین استقلال تاریخ در کنار استقلال لیگ های ششم و سیزدهم؛ استقلال منصوریان در 20 درصد بازیهایش شکست خورد.

 

گل زده

فقط بهتر از استقلال لیگ دوازدهم؛ استقلال منصوریان با ثبت معدل 1/2 گل زده در هر بازی فقط بهتر از استقلال قهرمانی کار کرد که 18 گل در 17 بازی اولش زد.

 

گل خورده

ششمین استقلال تاریخ در کنار استقلال لیگ سیزدهم؛ تیم منصوریان یکی از 7 استقلالی است که کمتر از یک گل در هر بازی نیم فصل اول خورد. معدل گل خورده تیم منصوریان 0/93 است.

 

تفاضل

فقط بهتر از استقلال لیگ هفتم؛ تفاضل گل ثبت شده برای استقلال منصوریان 4 است و این یعنی فقط بهتر از استقلال محصول مشترک حجازی و ورمزیار و کریمی که تفاضل گلش یک بود.

 

دربی

فقط بهتر از استقلال لیگ ششم و چهاردهم؛ استقلال منصوریان در دربی مساوی کرد درست مثل استقلال 9 دوره دیگر لیگ برتر و بالاتر از دو استقلالی که باختند و پایین تر از استقلال لیگ های یازدهم، پنجم، سوم و دهم که دربی را برد.

 

درصد موفقیت

یک پله مانده به قعر محض؛ درصد موفقیت این استقلال (کسر ضدربدر صد شده حاصل از تقسیم امتیاز به دست آمده بر امتیاز کل نیم فصل) حتی به 50 هم نمی رسد و این یعنی همان تیم نفرین شده لیگ هفتم با 7 درصد تفاوت یعنی 48/89 در مقایسه با 45/10.

۴ ۱  
آی اسپورت
2016-12-28 19:23:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
حمید
پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵، ۰۲:۲۴
چرا حجازی رو نمیگی که تیم رو کرده بود زنگ تفریح تیمهای دیگه. ازون خدابیامرز بدتر مربی تو استقلال نداشتیم.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر