فهرست
رؤیا‌های کامبوج مقابل ایران!
رؤیا‌های کامبوج مقابل ایران!

رؤیا‌های کامبوج مقابل ایران!

آی اسپورت - این مربی کیست که با ۳۱ سال سن قصد دارد از کامبوج تیم متفاوتی بسازد. فلیکس ارگوستین گوانزالز دالماس امروز در ورزشگاه آزادی در حضور ۱۰ هزار تماشاگر زن و مرد ایرانی قصد دارد شگفتی بسازد. بچه محل دیگو مارادونا که با خاطرات این اعجوبه فوتبال به این رشته علاقه‌مند شده می‌خواهد در لباس مربیگری جوان‌ترین مربی جام جهانی ۲۰۲۲ شود. دالماس تا ۲۶ سالگی فوتبال بازی کرد و یک هافبک خلاق و باتکنیک بود و سپس رفت در مطالعات فوتبال گم شد و دوره مربیگری را گذراند و شد مربی تیم ملی کامبوج.

تساوی با هنگ‌کنگ در بازی اول فلیکس را راضی نکرد و شکست مقابل بحرین نمایانگر قدرت خوب دفاعی کامبوج بود که فلیکس آن را طراحی کرده بود. کامبوج بازی دوم خود مقابل بحرین را با همان ۱۱ نفر بازی با هنگ‌کنگ آغاز کرد. یعنی سات روسیب، سویی ولیبال، چنگ‌منگ و سایت کریا را در خط دفاع قرار داد و دو هافبک دفاعی (سوس سوهونا و اوک سوان) را در جلوی چهار مدافع قرار داد و کوچ سکوم فیک، جانپولین و سانگ چانتیا را در خط عرضی میانی و کیو سوک فنگ را در نوک حمله که گل آن‌ها مقابل هنگ‌کنگ را همین سوک فنگ به ثمر رساند. هنگ‌کنگ مقابل بحرین در بازی دوم همین ترکیب را به میدان فرستاد و ۹۰ دقیقه دفاع کرد و اسماعیل عبداللطیف و عبدالیوسف هلال بار‌ها می‌توانستند به گل برسند و شانس‌های زیادی را از دست دادند تا سرانجام کمال اسواد در دقیقه ۷۸ گل پیروزی را به ثمر رساند.

کامبوج مقابل بحرین نشان داد که بازی فشرده، جمع شدن و بردن بازی در مساحت کمتر را خوب می‌داند و کار را برای حریف سخت می‌کند. برای باز کردن این تعداد متمرکز استفاده از سه مهاجم به ما کمک خواهد کرد که فضای بیشتری به مهاجمان خود بدهیم. ویلموتس برای پیروزی پرگل طارمی، آزمون و انصاری‌فرد را بازی خواهد داد و در خط میانی احسان حاج‌صفی، امید ابراهیمی و نوراللهی بازی خواهند کرد و میلاد محمدی در دفاع چپ، پورعلی‌گنجی و کنعانی‌زادگان در دفاع میانی و رامین رضاییان در دفاع راست و بیرانوند در دروازه بازی خواهند کرد. شاید نوراللهی جای خود را به محمد محبی وینگر سپاهانی تیم ملی بدهد. این ترکیب قادر است با بیش از سه گل از میدان پیروز بیرون بیاید و رؤیا‌های کامبوج و دالماس را به‌هم بریزد.

 

خبر ورزشی 

  ۱  
آی اسپورت
2019-10-10 09:45:00
نظر دهید

۱ نظر
محمد رضا
پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸، ۱۱:۳۷
تشکر از توضیحات خوب و فنی از آقای کوثری جهت شناخت بهتر تیم ها
خسته شده بودم از مقاله های خاله زنکی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر