فهرست
3گزینه تراکتور برای سروش: موقت و دائمی
3گزینه تراکتور برای سروش: موقت و دائمی

3گزینه تراکتور برای سروش: موقت و دائمی

آی اسپورت – جدایی سروش رفیعی با حاشیه‌های زیاد، کام تراکتوری‌ها را بعد از دو خرید بزرگ‌شان در نقل و انتقالات نیم فصل تلخ کرد. رفیعی این فصل در کنار محمد ابراهیمی، دو بال قدرتمند برای تراکتورسازی ساخته بودند و پر کردن جای خالی او، برای قلعه‌نویی کار راحتی نخواهد بود.

در تیم فعلی تراکتورسازی، سه بازیکن می‌توانند در این پست به میدان بروند. امید عالیشاه خرید تازه قلعه‌نویی، گزینه اصلی تیم او برای جانشینی رفیعی محسوب می‌شود. عالیشاه در پرسپولیس برانکو، وینگر چپ بود اما سال‌ها در پست وینگر راست بازی کرده و احتمالا، بازیکن ثابت قلعه‌نویی می‌شود. مصدومیت او، قلعه‌نویی را مجبور می‌کند فعلا کرار را در این پست به میدان بفرستد. کرار تا زمان بازگشت عالیشاه، بازیکن ثابت تراکتورسازی خواهد بود و پس از بهبود مصدومیت، عالیشاه جای او را می‌گیرد.

شهرام گودرزی سومین گزینه قلعه‌نویی برای این پست محسوب می‌شود. گزینه‌ای که به اندازه عالیشاه و کرار، ستاره نیست و به تیم فعلی قلعه‌نویی نمی‌خورد اما با توجه به مصدومیت‌های عالیشاه و حاشیه‌های پرتعداد کرار، می‌تواند در بازی‌های مهمی عصای دست او شود.

۳ ۲  
آی اسپورت
2017-01-09 16:33:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
خاطرات دسته سه
دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۵۱
عالیشاه "خرید" تازه قلعه نوعی ؟!!!
۶
حامد
سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵، ۰۰:۰۹
فقط پیام، بیاد تراختور عالی میشه یادتون نره پیام قبل ازینکه بره پرسپولیس چندین بار مصاحبه و تراختوری بودنشو اعلام کرده بود بعد که میلیارد گرفت و چند سوسول بیکار مجازی فالوش کردن شیر شد اما پیام قلبا تراختوریه و هزاران بار بهتر از سروش
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر