فهرست
میناوند؛ قهرمان شدیم کی‌روش بیست سال بماند!
میناوند؛ قهرمان شدیم کی‌روش بیست سال بماند!

میناوند؛ قهرمان شدیم کی‌روش بیست سال بماند!

آی اسپورت – مهرداد میناوند یکی از منتقدان جدی و همیشگی کارلوس کی‌روش است و از هیچ فرصتی برای طعنه زدن به او نمی‌گذرد. ماجرای مصاحبه میک مک‌درموت علیه حمید استیلی هم باعث شده تا میناوند به حمایت از همبازی سابقش علیه کی‌روش و دستیارانش مصاحبه کند. بخش‌هایی از صحبت‌های میناوند را بخوانید:

  • من آقای مک درموت را نمی‌شناسم، واقعا ادا درنمی‌آورم واقعا ایشان را نمی‌شناسم اما ایشان واقعا بزرگ‌تر از دهانشان صحبت کرده‌اند و حمید استیلی برای مردم بسیار بزرگ است و مردم دوستش دارند. یک چیز خیلی بدی هم وجود دارد این است که تلویزیون می‌رویم می‌گویند آقا علیه کی‌روش چیزی نگویید، فکر می‌کنند ضد تیم ملی صحبت می‌کنی، در حالی که آرزوی من این است که تیم ملی در جام ملت‌ها قهرمان شود، با این که می‌دانم اگر به فینال برسد کی‌روش 4 سال دیگر می‌ماند! کی‌روش به رفیق‌مان، مربی تیم‌مان، دوست‌مان توهین می‌کند آن وقت ما هیچ چیزی نگوییم؟
  • الان با این وضعیت مردم، دلخوشی مردم به فینال است. ای کاش تیم به فینال برود و کی‌روش تا 10 سال بماند، ای کاش قهرمان شود 20 سال بماند تا مردم خوشحال شوند، ما که بد تیم ملی را نمی‌خواهیم. ولی این بهانه‌ها و بی‌حرمتی‌ها هیچ جای دنیا وجود ندارد.
۹ ۶  
آی اسپورت
2018-10-15 01:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
سیروس
دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷، ۰۶:۴۸
کی میشودفوتبال ایران ازاین مردک ایدزی.مایلی کهن.استیلی.شاهرودی وامثالهم پاک ومنزه گردد؟
۹
kobar
دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷، ۰۹:۰۳
آخ خاله! خاله! تو چرا؟
۶ ۱
...
دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷، ۱۱:۵۸
فرهاد مجیدی مگه مصاحبه کرده؟
۱
بهزاد
دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷، ۰۹:۲۲
شما حرص نخور
۲
بهزاد
دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷، ۱۰:۰۴
چرا کامنتو عوض میکنید؟ نمیخوایید چاپ کنید کلا چاپ نکنید چرا تحریف میکند؟ اینی که از قول من نوشتید یجورایی تعریف از این مرتیکه عملیه. باشد که فوتبال از شر عوضیای نون به نرخ روز خوری مثل میناوند، کریمی، خداداد، مایلی، قلعه موغی، ذوالفقارمشنگ، حاج رضایی و غیره پاک شه.
۷
امیرعباس
دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷، ۱۵:۰۴
کسیکه هیچ اعتبار و ارزشی در سطح فوتبال ایران نداره و با ادرار کردن در زمزم و با دوپینگ رسانه ها وجود داره آقای میناوند شما که حتی در حد کمک مربی سپید رود رشت هم نتونستی باقی بمونی لطفا ببند!
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر