فهرست
ادعای روز: رادو فامیل برانکوست
ادعای روز: رادو فامیل برانکوست

ادعای روز: رادو فامیل برانکوست

آی اسپورت – نسبت فامیلی. این عبارت مدتی است که وارد فرهنگ فوتبال کشورمان شده و اگر اشتباه نکرده باشیم اولین کسی که این عبارت را به کار برد علی کریمی بود که مدعی شد سباستین فیزیوتراپ تیم ملی با کی روش نسبت خانوادگی دارد. ادعایی که هم کی روش آن را رد کرد هم فدراسیون فوتبال. حالا دوباره ماجرای نسبت فامیلی تبدیل به یکی از سوژه های اصلی فوتبال کشورمان شده و هدف آن کسی نیست جز برانکو. این موضوع البته هیچ ارتباطی به زلاتکو برادر سرمربی قرمزها ندارد که به عنوان دستیار روی نیمکت پرسپولیس می نشیند بلکه رابطه برانکو و گلر دوم قرمزها سوژه شده. نادر باقری مربی سابق گلرهای پرسپولیس درباره این موضوع به خبرگزاری فارس گفته:" رادوشوویچ را به تیم آوردند و سالی 500-600 میلیون دریافتی دارد و یکی دو بازی هم به میدان نمی‌رود. آنطور که من شنیدم مثل اینکه او نسبت فامیلی هم با برانکو دارد" باید دید برانکو و باشگاه پرسپولیس چه واکنشی به این ادعا خواهند داشت.

 

۱۰ ۶  
آی اسپورت
2018-05-10 10:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
P71
پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۰:۵۵
آنطور که من شنیدم مثل اینکه او نسبت فامیلی هم با برانکو دارد" قرار نیس هر .... ی چیزی شنید بیاد بگه... از شما بعیده چاپ همچین مطالبی
sirvan.f
پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۰۵
سوشا هم با شما نسبت فامیلی داشت؟
!!!
پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۳۷
باز یه احمق حسود یه حرفی زد شماها هم سریع تیتر کردین
ابیدل
پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۲۷
دلال فامیل باز خخخ
۶
....
پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۱۴
باباشه.خخخخخخخخخخ
۴
محسن
جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۱:۱۰
من استقلالی هستم.اما جان عزیزتان یه چیزی بیان کنید که ارزش مطالعه یا در سطح سخیف و نازل ان،حداقل ارزش کری خواندن داشته باشد.این خبر،حتی از محفل سبزی پاک کردن هم محال است بیرون بیاید،شما چطور این مطلب،که قطعا چرندی بیش نیست را منتشر کردید؟! ثانیا،گلر بد یا ضعیفی هست؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر