فهرست
یحیی در کنفرانس: هنوز کار داریم
یحیی در کنفرانس: هنوز کار داریم

یحیی در کنفرانس: هنوز کار داریم

آی اسپورت - یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس در نشست خبری بعد از بازی با تراکتور گفت: «بازی سنگینی برای دو تیم بود. چیزی که مشخص بود، بازی درگیرانه و پرس خوب از دو تیم بود. گل‌های به موقع و زیبایی زدیم. بازی جذابی بود و هر دو تیم دوست داشتند برنده شوند. بازیکنان دو تیم، کارهای فنی خوبی انجام دادند. خدا را شکر با غیرت بازیکنان و حمایت هواداران این سه امتیاز حساس را گرفتیم. تراکتور مدعی قهرمانی و از لحاظ بازیکن، از بهترین تیم‌های لیگ است. این برد تقدیم به هوادارانمان که در این سرما ما را تشویق کردند. همچنین این برد مبارک پرسپولیسی‌های سیل‌زده سیستان و بلوچستان که نباید آن‌ها را فراموش کرد.»

گل‌محمدی با اشاره به فرصت کمی که برای بازی تدارکاتی وجود داشت، گفت: «فرصت زیادی برای آماده‌سازی نبود. ما یک بازی تدارکاتی با بادران در زمین بد و یک بازی با نفت مسجد سلیمان در زمین چمن مصنوعی در شرایط آب و هوایی سخت داشتیم. از شرایط بازی دور بودیم به همین دلیل ارزش 3 امتیاز این بازی برای ما بسیار زیاد است.»

سرمربی پرسپولیس در ادامه صحبت‌هایش در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه در نیم‌فصل بار تهاجمی بازی روی مهدی ترابی بود اما به نظر می‌رسید در این بازی تقسیم وظایف صورت گرفته بود، گفت: «ما در هر صورت یک تیم فوتبال هستیم و همه اعضا در دفاع و حمله نقش دارند. این را از همه می‌خواهم به وظایف خود عمل کنند به ویژه هجومی‌ها که در فاز حمله شرکت کنند. بازیکنان ما با کیفیت و باغیرت هستند که از نظر ذهنی قوی محسوب می‌شوند و خوب کار می‌کنند. می‌توان با آنها حرف‌های زیادی برای گفتن داشت. مهره‌های هجومی ما کیفیت خوبی دارند. دوست دارم همه در گلزنی شرکت کنند چرا که این موضوع کار را برای حریف سخت‌تر می‌کند. ترابی نیم‌فصل اول خیلی خوب بود و در بازی امروز هم خوب جنگید و فکر می‌کنم گل اول ما هم به خاطر حفظ توپ او بود که به ثمر رسید.»

وی درباره کارت‌های زیادی که پرسپولیس در این بازی گرفت، گفت: «بازی حساسی بود و حساسیت بازی روی عملکرد هر دو تیم تاثیر گذاشته بود. این بازی فیزیکی بود به همین دلیل داور برای کنترل بازی خیلی کارت داد که البته درست بود. قبل از بازی به بازیکنانم گفتم نباید راحت اخطار بگیرند چون بازی‌های حساسی پیش رو داریم و نباید راحت کارت بگیریم. باید تمرکز زیادی روی عملکردمان داشته باشیم.»

گل‌محمدی همچنین درباره عملکرد اوساگونا گفت: «فرصت برای تمرین خوب و بازی تدارکاتی کم بود. اینکه در 12 روز تاثیر زیادی روی تیم داشته باشیم، انتظار زیادی است اما باید بیشتر کار کنیم. باید فورواردها حفظ توپ کنند و پاس‌های خوب بدهند. روی این مسئله باید کار کنیم، فیلم بازی را ببینیم و بازی را آنالیز کنیم. بازی به بازی بهتر می‌شویم اما از نظر تاکتیکی و تیمی هنوز کار داریم.»

۶    
آی اسپورت
2020-01-26 18:35:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر