فهرست
افشاگری‌ها در مناظره/ ما فدراسیون ۵ستاره هستیم
افشاگری‌ها در مناظره/ ما فدراسیون ۵ستاره هستیم

افشاگری‌ها در مناظره/ ما فدراسیون ۵ستاره هستیم

 آی اسپورت- حمله سوم از  علی کریمی که از قسمت قبل گل بدی خورده بود: در مورد قرارداد تبلیغات اس‌ام‌اسی ۶۰۹۰ توضیح دهید که در زمان تاج منعقد شد اما کمتر از یک سال هم طول کشید- چرا راه‌افتاد و چرا قطع شد؟

کریمی: در صورتی که طبق قرارداد اگر ۱۰ ماه می‌گذشت و طرف مقابل نمی‌توانست به درآمد ۱۴ میلیارد تومان برسد، طرف اول می‌توانست نسبت به فسخ قرارداد اقدام کند.

ساکت : یکی از تأکیدات کنفدراسیون فوتبال آسیا، مالیات بر ارزش افزوده از سیستم‌های مخابراتی بود. یک قرارداد با همراه اول و یک قرارداد با ایرانسل امضا کردیم. خوشبختانه باشگاه‌ها توجیه شدند و اجازه گرفتند خودشان این کار را انجام دهند. این موضوع سبب شد قرارداد ما قطع شود تا باشگاه‌ها، سرشماره‌های خاص خود را داشته باشند. خودشان رفتند کار را یاد گرفتند و از سامانه‌های هواداری کار تبلیغات را ادامه دادند.

ساکت پس‌از تنفسی که فردوسی‌پور داد کوشید جو را دست بگیرد و گفت: آقای کریمی این‌قدر که شما شلوغش می‌کنید، آیا فکر این هستید که کشور در آستانه جام جهانی قرار دارد مگر ما در سال ۲۰۱۷، فدراسیون پنج‌ستاره طبق سایت فیفا نشدیم؟ مگر قهرمان فوتسال نشدیم؟ پرتغال و اسپانیا و مراکش خود را آماده جام‌جهانی می‌کنند ولی ما گرفتار این دعوا شده‌ایم.

کریمی حمله عاطفی و ملی ساکت را با ضدحمله قوی جواب داد: البته فدراسیون پنج‌ستاره بچه‌های تیم جوانان را در فرودگاه لخت کرد.  چرا لباس‌های تیم  بزرگسالان هم پس‌ می‌گیرید یا برای تیم‌اول آسیا در رنکینگ فیفا باید بروید لباس بخرید و اسپانسر نداشته باشید؟ اگر صفایی فراهانی  نبود که همین کمپ تیم ملی را نداشتیم. اگر ۵ستاره‌اید چرا بودجه‌ای که فیفا سال ۹۲ برای جام‌جهانی قبلی به ایران داده به حساب شخصی به‌نام هوشنگ مقدسی ریختید؟ کریمی کار را به اوج رساند و مدارک واریز پول را هم رو کرد.

ساکت: در زمان تاج نبوده.

کریمی: تاج نفر دوم فدراسیون بوده و چه‌طور از این ماجرای مالی خبر ندارد؟

فردوسیپور: آقای کریمی نیمه پر را هم ببینیم

کریمی: قهرمانی فوتسال در آسیا نیمه پر است؟ این که طبیعی بوده...

 

۶ ۳  
آی اسپورت
2018-02-13 00:57:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
حسین اهوازی
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۰۲:۱۸
کجاش 5 ستاره هست که کیروش یاید بره کمپ رو انتخاب کنه و بازیهای دوستانه رو راه بندازه.
پس این فدراسیون چیکاره است
۹
اصغر
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۰۸:۵۲
جمع کنه تاج. میزبانی را به عمان واگذار کرد
۲
Shahar.ir
دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶، ۱۰:۲۸
البته تو فساد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر