فهرست
خبر خوش بعد از زلزله محرومیت: سیدجلال می‌رسد
خبر خوش بعد از زلزله محرومیت: سیدجلال می‌رسد

خبر خوش بعد از زلزله محرومیت: سیدجلال می‌رسد

آی‌اسپورت- سیدجلال حسینی به احتمال زیاد دومین بازی خود را برای پرسپولیس در این فصل مقابل اهلال بازی خواهد کرد. حسینی به دلیل مصدومیت جز یک بازی در بقیه بازی‌های پرسپولیس در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا غایب بوده اما برانکو به دلیل محرومیت محمد انصاری در بازی رفت نیمه‌نهایی، به سیدجلال در این بازی نیاز مبرم دارد. رسیدن یا نرسیدن او به دلیل مصدومیت به این بازی یکی از نگرانی‌های سرمربی پرسپولیس و هواداران این تیم بود.

تصاویری که از تمرینات پرسپولیس منتشر شده نشان می‌دهد که در میان خبرهای بد این روزها، حداقل سیدجلال حسینی می‌تواند برای پرسپولیس بازی کند و فعلا از نظر برانکو در ترکیب اصلی پرسپولیس است. سرمربی موفق پرسپولیس قبل از هر بازی و در تمرینات تیم اصلی و تیم ذخیره‌هایش را مشخص می‌کند و با همان ترکیب تیم را تمرین می‌دهد. تصویر منتشر شده نشان می‌دهد که سیدجلال حسینی که با پیراهن اصلی تمرین می‌کند در ترکیب اصلی قرار دارد. مگر آن که اتفاق بدی برای پرسپولیس رقم بخورد و او این بازی را هم از دست بدهد. پرسپولیس بدون حضور حسینی، استحکام دفاعی سال گذشته‌اش را نداشته و حضور او در مهم‌ترین بازی دو سال اخیر پرسپولیس می‌تواند به این تیم کمک کند.

۳ ۲  
آی اسپورت
2017-09-24 15:48:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
ali
يكشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۶:۳۸
بنظر باید یه عزمی ایجاد بشه تا مقصرین پرونده های مالی محاکمه بشن و اصلا خسارت از مقصرینش گرفته بشه نه اینکه از بیت المال تامین بشه. چرا یه شخصی باید پستی رو قبول کنه، حقوق و مزایای شغلی رو بگیره ولی نسبت به عملکرد و تصمیماتش جواب پس نده؟! اگه خسارتش رو از شخص خودشون میگرفتن بی محابا پرونده ای مثل ژوزه یا طارمی و ... ایجاد نمیشد.
کاوه 6 & 4
يكشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۰۳
علی آقا فرمایش شما صد در صد درسته ولی شما تا حالا کی دیده اید که توی این مملکت مقامی پاسخگو باشه که حالا این آقایون باشند؟
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر