فهرست
هشدار مجیدی؛ به هواداران بدهکاریم
هشدار مجیدی؛ به هواداران بدهکاریم

هشدار مجیدی؛ به هواداران بدهکاریم

آی اسپورت - فرهاد مجیدی در آستانه اولین بازی استقلال در جام حذفی برای بازیکنان خود صحبت های مهمی را انجام داد. فرهاد مجیدی سرمربی استقلال که تیمش باید پنجشنبه ۱۹ اسفند ماه در جام حذفی به مصاف پیکان برود گفت: «اولویت من برای انتخاب ترکیب اصلی نظم و انضباط یک بازیکن است و اسم و شهرت بازیکنان اصلا برایم اهمیت ندارد. من به استقلال آمدم تا بزرگی و عظمت را به این تیم برگردانم همه باید بدانیم که به هواداران استقلال بدهکاریم و باید با کسب قهرمانی آنها را خوشحال کنیم مسلماً کسب جام دور از دسترس تیم ما نیست چرا که بهترین بازیکنان ایران را داریم و من قبلا هم تاکید کردم که شماها از بهترین فوتبالیست‌های این مملکت هستید.»

مجیدی در ادامه صحبت‌های خود گفت: «من دوست دارم استقلال شیک و زیبا بازی کند البته زیبا بازی کردن باید توأم با کسب نتیجه باشد چراکه اگر زیبا بازی کنیم ولی نتیجه نگیریم خبری از جام نخواهد بود.»

فرهاد در پایان صحبت‌هایش گفت: «هیچ بازیکنی حق ندارد علیه کادر فنی سابق مصاحبه کند و یا حرمت کسی را بشکند. حواس همه باید به موفقیت تیم استقلال باشد و باید بدانیم که برای یک هدف می جنگیم آن هدف هم جلب رضایت هواداران عزیز استقلال است.»

۲    
آی اسپورت
2021-03-09 17:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر