فهرست
ابهامات آرایش استقلال؛ رحمتی، حیدری و بختیار
ابهامات آرایش استقلال؛ رحمتی، حیدری و بختیار

ابهامات آرایش استقلال؛ رحمتی، حیدری و بختیار

آی اسپورت – در فاصله یک روز تا بازی نفت و استقلال، علامت سوال‌های زیادی درباره ترکیب اصلی آبی‌ها وجود دارد و به نظر می‌رسد فردا باید شاهد سورپرایزهایی از سوی علیرضا منصوریان باشیم.

بی‌شک اولین و مهم‌ترین علامت سوال ترکیب استقلال، دروازه‌بان این تیم است. هنوز مشخص نیست که منصوریان قصد دارد دوباره رحمتی را نیمکت‌نشین کند یا نه. اما در تمرینات هفته گذشته آبی‌ها نشانه‎هایی وجود داشت که از قرار گرفتن سیدحسین حسینی در ترکیب اصلی استقلال خبر می‌دهد. منصوریان در هفته گذشته توجه زیادی به این دروازه‌بان نشان داده و حتی در بعضی صحنه‌ها از او خواسته حرکات خطرناک انجام ندهد و مراقب خودش باشد تا مصدوم نشود!

دومین ابهام در خط دفاع استقلال دیده می‌شود. با مصدومیت هرایر مگویان که باعث دوری دو هفته‌ای او از میادین شده است، منصوریان در انتخاب مدافع راست تیمش دچار تردید شده است. وریا غفوری اگر چه در تمرینات آماده نشان داده اما بعید است که توانایی 90 دقیقه بازی را داشته باشد. به همین دلیل ممکن است خسرو حیدری بعد از مدت‌ها به دفاع راست برگردد.

یکی دیگر از ابهامات مهم در ترکیب اصلی استقلال بختیار رحمانی است. گذشته از شرایط نامشخص او در نیم‌فصل دوم، بختیار در تمرین دیروز هم شرکت نکرد تا احتمال حضور او در ترکیب کم شود. در غیاب او و جابر انصاری مصدوم، به احتمال زیاد بهنام برزای، مجتبی حقدوست و محسن کریمی در خط هافبک آبی‌ها و جلوتر از امید ابراهیمی و فرشید اسماعیلی بازی خواهند کرد و کاوه رضایی هم تنها مهاجم تیم منصوریان خواهد بود.

البته با توجه به اینکه میزان آمادگی بعضی از بازیکنان مثل روزبه چشمی، وریا غفوری و محسن کریمی هنوز مشخص نیست امکان ایجاد تغییرات دیگری در ترکیب فردای استقلال وجود دارد.  

۱    
آی اسپورت
2017-01-11 14:11:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر