فهرست
غیر قابل تحمل: حضور نیمار و آلوس در بارسلونا
غیر قابل تحمل: حضور نیمار و آلوس در بارسلونا

غیر قابل تحمل: حضور نیمار و آلوس در بارسلونا

آی اسپورت- بارسلونا علیه نیمار اقدامی جدید کرده است، شکایت به خاطر عدم پایبندی به قرارداد و فسخ آن. موضوع شکایت اما این است که او باید رقم 8.5 میلیون یورویی که به عنوان پاداش تمدید قرارداد کسب کرده به اضافه 0.8 میلیون یورو مالیاتش را بپردازد. اگر این درخواست پذیرفته شود طعم شیرینی، هرچقدر هم کم، زیر زبان بارسایی‎ها می‎آید.

با این کار اما حالا همه می‎دانند که جدایی نیمار چطور سران بارسا را عصبی کرده است. جالب است بدانید این شکایت بارسا مربوط به تاریخ 11 آگوست بوده است، یعنی بیش از 10 روز پیش. درست چند روز قبل از این که نیمار به مدیران بارسا طعنه بزند و مدعی شود در باشگاه مدیرانی هستند که نباید باشند و مستحق جایگاهشان نیستند. آیا اگر بارسا از او شکایت نمی‏کرد باز هم او این اظهار نظرها را درباره مدیران می‎کرد؟ نیمار سعی کرد توپ را در زمین مدیران بیندازد و با ربط دادن رفتنش به آن‎ها هواداران را مقابل مدیران قرار دهد.

اما واقعیت این است که نه نیمار کار خوبی کرد که از بارسلونا رفت و نه ناصر الخلیفی، رئیس و مالک پاری‌سن ژرمن کار خوبی کرد که با به کار انداختن بند فسخ قرارداد و پرداخت 222 میلیون یورو نیمار را به تیمش منتقل کرد. شک نکنید فقط این 222 میلیون یورو نبوده و او هم برای راضی کردن بازیکن برزیلی و پدرش مجبور شده خرج‎های بسیار دیگری بکند که کمتر کسی از آن‌‎ها خبر دارد.

چیزی که هواداران بارسا را بیشتر عصبی می‎کند این است که نیمار روز گذشته به همراه آلوس در بارسلونا بوده است. آن هم برای جشن تولد پسرش. مراسمی برای کودکان که بیشتر بازیکنان بارسلونا به همراه خانواده و فرزندان هم در آن حاضر بودند. مخصوصا مسی، سوارس و پیکه که عکس‎های زیادی هم در اینستاگرام منتشر کردند. به نظر این باشگاه هر روز سورپرایزی برای هوادارانش دارد. چیزی که جرار پیکه زمانی درباره ماندن نیمار گفته بود همه را شوکه کرده بود و واکنش‌های زیادی هم در بر داشت. اما حالا با این موضوع شوخی هم می‏کنند. با این شوخی‎ها واقعا واکنش هوادارانی که از وضعیت تیمشان و رفتن نیمار به پاری‌سن ژرمن ناراحتند چه باید باشد؟

۵    
آی اسپورت
2017-08-23 15:26:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر