فهرست
برانکو علیه قواعد فوتبال؛ ۵تساوی و یک جام
برانکو علیه قواعد فوتبال؛ ۵تساوی و یک جام

برانکو علیه قواعد فوتبال؛ ۵تساوی و یک جام

آی اسپورت - شاید هواداران مساوی کردن را بیشتر از باختن دوست داشته باشند اما وقتی که پای بازی‌های سه امتیازی و قهرمانی در میان است آن وقت دیگر این معادله کمی عوض می‌شود. در راه قهرمانی مساوی‌های پی در پی کشنده‌تر از باخت‌های هرازگاهی است. مساوی‌هایی که پرسپولیس مدتی است دچار آن شده.

پرسپولیس ۶هفته است که رنگ برد را ندیده؛ آنها ۴مساوی در لیگ برتر و ۲باخت در لیگ قهرمانان آسیا داشته‌اند. این در حالی است که اگر در هر دو رقابت یکی از بازی‌هایشان را می‌بردند هم قهرمانی‌شان در لیگ برتر را بدست آورده بودند و هم امیدشان برای صعود در آسیا را زنده نگه می‌داشتند.

برانکو در این مدت آمار زیادی در مورد میزان مالکیت پرسپولیس و شوت و موقعیت‌های این تیم ارائه کرده اما فوتبال خیلی نیازی به این آمار ندارد. افت شاگردان برانکو بدون چشم مسلح هم دیده می‌شود. آن‌ها در شش بازی اخیر فقط سه گل زده‌اند و در این شش بازی فقط یک بار از حریف جلو افتاده‌اند.

همه این آمار و اتفاقات بد اگر در مورد تیم دیگری مطرح می‌شد شاید پرونده احتمال قهرمانی‌اش بسته می‌شد اما پرسپولیس با وجود این آمار همچنان شانس اول قهرمانی است. نکته جالب در مورد تیمی که جدیدا به تساوی علاقمند شده این است که برخلاف هفته‌های گذشته که تساوی رسیدن آنها به جام قهرمانی را دور کرده بود این هفته می‌تواند گره‌گشا باشد. شاگردان برانکو فقط با یک امتیاز می‌توانند به یک پایان شیرین برای یک فصل نه چندان خوب برسند.  برانکو در صورت تساوی مقابل پارس جنوبی با 5 تساوی پی در پی جام قهرمانی را بالای سر می‌برد تا قواعد فوتبالی را هم به چالش کشیده باشد.

 

90tv

۳ ۳  
آی اسپورت
2019-05-14 13:30:00
نظر دهید

۳ نظر
Hosein
سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۳:۳۳
چقد ضایع است این مدل قهرمانی
فوتبال ترسو و بکش زیرش و نهایتا پنالتی
۳
ژان والژان
سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۳:۳۵
باید بگی داوری در خدمت برانگوه و لنگ حقیر
وقتی استقلال و سپاهان رو سلاخی می کنن باید هم دلالویچ خیالش راحت باشه
۴
امیرعباس
سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۷:۰۱
قبل از تحریر هم چین تیتری کمی خجالت بکشید ....#قهرمانی داوران
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر