فهرست
دکه آنلاین: پر عقاب چیده شد
دکه آنلاین: پر عقاب چیده شد

دکه آنلاین: پر عقاب چیده شد

آی اسپورت – واکنش علی دایی به شایعه خرید مهدی رحمتی تیتر یک روزنامه گل است. سرمربی نفت درباره این موضوع گفته که فعلا به خرید هیچ کسی فکر نمی کند. گل با محمدرضا اخباری هم مصاحبه کرده و از قول او نوشته که دوست و دشمنش را سر بازی استقلال و تراکتور شناخته. محمد نوری به سروش رفیعی پیشنهاد داده که اگر از اروپا پیشنهاد دارد حتما لژیونر شود. گل از استقلال هم خبر جالبی دارد و از بهتاش فریبا و نصرالله عبداللهی به عنوان قربانیان احتمالی تغییرات در این تیم نام برده

روزنامه گل
روزنامه گل 8 دی

خبر ورزشی ماجرای خروج رحمتی از فهرست استقلال را به عنوان تیتر یک انتخاب کرده و از تماسی با منصوریان خبر داده که بر اساس آن از سرمربی استقلال درخواست شده که در مورد رحمتی کوتاه بیاید. این روزنامه گادوین منشا را مهاجم مورد نظر برانکو عنوان کرده و نوشته برانکو فقط بازیکن نیجریه ای پیکان را می خواهد. شایعه توافق رفیعی با پرسپولیس دیگر تیتر این روزنامه است.

خبر ورزشی
خبر ورزشی 8 دی

روزنامه پیروزی مشخص نبودن وضعیت طاهری در پرسپولیس را به عنوان تیتر اصلی اش انتخاب کرده و نوشته که قرمزها بلاتکلیف هستند. این روزنامه با اشاره به گمانه زنی درباره فهرست خروج استقلال، این تیم را غرق در حاشیه می داند.

روزنامه پیروزی
پیروزی 8 دی

همشهری ورزشی به احتمال کنار گذاشتن رحمتی از استقلال اشاره کرده و با تیتر پر عقاب چیده شد به این موضوع پرداخته. این روزنامه سروش رفیعی را به پرسپولیس نزدیک دانسته و از احتمال برگزاری بازی استقلال مقابل همنام خوزستانی اش در استادیوم بدون تماشاگر خبر داده است.

همشهری ورزشی
همشهری ورزشی 8 دی

 

کد خبر: 9408

  ۲  
آی اسپورت
2016-12-28 08:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
حمید
چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵، ۱۰:۰۸
رحمتی از بعد فنی متوسط و از بعد شخصیتی زیر متوسط هستش. رفتارش با کیروش، نکونام و مربیان دیگه گواه این موضوعه. امیدوارم مهدی رحمتی از استقلال بره که اگر زودتر رفته بود الان بیرانوند گلرمون بود. خداحافظ آقای حاشیه!
۱
محسن
چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵، ۱۳:۳۸
مشکل رحمتی نیست مشکل اون فکر و فرهنگ غیر حرفه ایی هوادارن کیسه است که یک بازیکن و به درجه خدایی می رسونه
ما بهش می گیم بازیکن سالاری ....رحمتی حتی اگه از نظر فنی به درجه داسایوف و یا بوفون وکاسیاس برسه ...وقتی دارای حاشیه باشه ...توی هر تیمی باشه ضربه می زنه
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر