فهرست
وعده منصوریان: رتبه دوم در هفته19؟
وعده منصوریان: رتبه دوم در هفته19؟

وعده منصوریان: رتبه دوم در هفته19؟

آی اسپورت - پس از تساوی 2-2 استقلال و گسترش فولاد بود که تعدادی از اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال از عملکرد علیرضا منصوریان انتقاد کردند. آنها از دست دادن پیروزی 2-0 مقابل تیم ده نفره گسترش فولاد را نتیجه‌ای ضعیف و غیر قابل توجیه می‌دانستند. حسن زمانی یکی از کسانی بود که با صراحت بیشتری از منصوریان انتقاد کرد. اما چند روز بعد، زمانی در مصاحبه‌ای اعلام کرد که تیم روند رو به رشد خوبی دارد. این عین جملات زمانی است: «تیم روند رو به رشد خوبی دارد و فکر می‌کنم در جام حذفی از مدعیان اصلی هستیم. در لیگ برتر نیز با توجه به گزارشاتی که منصوریان به هیات‌مدیره داده از هفته هجده یا نوزدهم جزو دو تیم اول لیگ خواهیم بود. این نویدی است که منصوریان به هیات‌مدیره داده است.»

امروز هفته هفدهم لیگ برتر به پایان رسید و استقلال با 25 امتیاز در رده ششم جدول ایستاده است. اما اختلاف امتیاز آبی‌ها با تیم‌های اول و دوم آنقدر زیاد است که استقلال حتی با پیروزی در دو بازی بعدی و البته شکست خوردن سایر تیم‌‎های بالانشین جدول، نمی‌تواند در پایان هفته نوزدهم جزو دو تیم اول جدول باشد. در واقع اگر تمام نتایج دو هفته بعدی لیگ به سود استقلال رقم بخورد این تیم 31 امتیازی خواهد بود و با حداقل 3 امتیاز از تیم دوم جدول کمتر خواهد داشت. به این ترتیب این وعده منصوریان هم عملی نخواهد شد و باید دید عکس العمل مدیران باشگاه در قبال این موضوع چه خواهد بود.

۶ ۱  
آی اسپورت
2017-01-18 17:42:00
نظر دهید

۱ نظر
باباجون
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵، ۱۸:۲۸
خدا بیامرزد قدیمیها را،یه ضربالمثل هست که میگه:آدم پا منقل که بشینه گوه زیادی میخوره!!!!گفته هفته هجده یا نوزده،اما لیگ چه سالی را که ذکر نکرده!شما هم گیر دادید به وعده های معجزه هزاره سوم در استقلال(به کوری چشم دشمنان،احمدی نژاد نابود نمیشود بلکه ممکن است از رئیس جمهوری به مربیگری استقلال به صورت منصوریان تغییر شکل بدهد.(خدایا این اسباب شادی را از هواداران پرسپولیس نگیر)
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر