فهرست
بررسی عملکرد رادو؛ جایی برای نگرانی هست؟
بررسی عملکرد رادو؛ جایی برای نگرانی هست؟

بررسی عملکرد رادو؛ جایی برای نگرانی هست؟

آی اسپورت - پرسپولیس دو هفته مانده به پایان لیگ برتر و مقابل ماشین‌سازی، یک غایب بزرگ در ترکیب تیمش خواهد داشت. علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان شماره یک تیم برانکو که در تبریز هم نمایش خوبی داشت، محروم شده و نمی‌تواند برای سرخپوشان در تهران به میدان برود. موضوعی که می‌تواند، به یک نگرانی بزرگ برای تیم برانکو تبدیل شود. با این حال، بررسی عملکرد رادوشوویچ آن‌ها را امیدوار می‌کند.

رادوشوویچ این فصل، در 7 بازی لیگ و حذفی بر بخاطر غیبت یا خستگی بیرانوند در ترکیب اصلی قرار گرفته و با 4 کلین شیت، آمار خوبی دارد. او در جام حذفی هر دو بازی مقابل نود ارومیه و سپیدرود گل نخورد و لیگ برتر را هم با دو کلین شیت پیاپی مقابل پدیده و فولاد آغاز کرد. با این حال نساجی، پیکان و سپیدرود توانستند دروازه او را در لیگ برتر باز کنند.

نکته مهمتر در کارنامه رادو، به نمرات او مربوط می‌شود. رادوشوویچ در دو بازی اول فصل مقابل پدیده و فولاد که دروازه‌اش را بسته نگه داشت، توانست نمایش مطمئنی داشته باشد و نمره 2.5 و 3 را از تیم آنالیز نود بگیرد. بازی با نساجی و پیکان هم با وجود خوردن گل، رادوشوویچ اشتباهی نداشت و نمره 3 را دریافت کرد. اوج درخشش او اما، به بازی برگشت با سپیدرود مربوط می‌شد. جایی که بعد خوردن گل اول، با گرفتن پنالتی حریف اجازه نداد سپیدرود به بازی برگردد و برد ارزشمند سرخپوشان، به خطر بیفتد. او با چند واکنش دیگر، نمره بسیار خوب 2 را دریافت کرد.

میانگین نمرات رادوشوویچ در این فصل، 2.70 است و اگر قرار باشد بهترین گلرهای لیگ را بدون در نظر گرفتن تعداد بازی رده بندی کنیم، فقط محمدباقر صادقی از او نمره بهتری دارد. صادقی این فصل فقط 2 بار درون دروازه قرار گرفته است. بیرانوند در این فهرست نمره 3.16، رحمتی نمره 3.09 و خسوس دروازه‌بان ماشین سازی رقیب پرسپولیس نمره 3 را گرفته‌اند. توانایی بیرانوند و تاثیر او در نتایج پرسپولیس، قابل کتمان نیست اما نمرات این فصل رادو، نشان می‌دهد او هم در شرایط سخت، به موقع درخشیده و به داد تیمش رسیده است.

نود

 

۱۲    
آی اسپورت
2019-05-09 19:47:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر