فهرست
هشدار به برانکو؛ اخطار به پرسپولیس
هشدار به برانکو؛ اخطار به پرسپولیس

هشدار به برانکو؛ اخطار به پرسپولیس

آی‌اسپورت-  پنج کارت از هشت اخطاری که پرسپولیسی‌ها در این فصل دریافت کردند مربوط به بازیکنان تهاجمی تیم است. حتی کارت بیرانوند به عنوان دروازه‌بان هم مربوط به حواشی مسابقه است و برای دریافت آن، خطری از دروازه پرسپولیس را دفع نکرده است. 

عادت بد بازیکنان پرسپولیس در این فصل هم ترک نشده است. بازیکنان تاثیرگذار پرسپولیس در فصل گذشته‌ به قدری کارت‌های بی‌مورد می‌گرفتند که بارها در بازی‌های مهم دست برانکو را خالی گذاشته بودند. برجسته‌ترین آن کامیابی‌نیایی بود که دربی را از دست داد و برانکو بابت استفاده از ماهینی در هافبک‌دفاعی بهای سنگینی داد. بازیکنان پرسپولیس ارزش حضورشان در هر مسابقه را درک نکرده‌اند که انقدر بی‌دلیل خودشان را در معرض محرومیت قرار می‌دهند.

حالا در این فصل هم این سناریو تکرار شده است. از هشت کارتی که پرسپولیسی‌ها گرفته‌اند، پنج تا آن مربوط به بازیکنان تهاجمی است. کارتی که سه بازیکن دفاعی پرسپولیس گرفتند هم خیلی باعث کمک به دفاع این تیم نشده بود.

در اولین دیدار این فصل پرسپولیس، علی علیپور از زمین مسابقه اخراج شد. علیپور کارتی که منجر به ترک زمینش شد، به دلیل رفتار غیرحرفه‌ای بود. فرشاد احمدزاده، مهدی طارمی، محسن مسلمان دیگر بازیکنان تهاجمی پرسپولیس بودند که با کارت داور جریمه شدند. 

در بین بازیکنانی که برای دفاع از دروازه پرسپولیس کارت گرفتند، اخطار بیرانوند کاملا غیرحرفه‌ای بود. بیرانوند در بازی مقابل تراکتورسازی به خاطر وقت‌کشی و به بهانه اعتراض به داور کارت گرفت. محرمی در بازی همین هفته مقابل گسترش‌فولاد، قصد درییل مهاجم حریف را داشت. ولی زمانی که ناکام ماند، مجبور به خطا روی بازیکن گسترش‌فولادشد. فقط شجاع خلیل‌زاده بود که برای دفع خطر از دروازه پرسپولیس، مجبور به ارتکاب خطا و دریافت کارت زرد شد. اگر پرسپولیس این عادت را ترک نکند، شاید باز هم در ادامه فصل و در بازی‌های خاص، به مشکل بربخورد.

90tv

۵ ۸  
آی اسپورت
2017-09-10 01:53:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
بهروز سرخ دل
يكشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۶، ۰۱:۲۳
خداروشکر امسال نیمکت توپی داریم حل حله
۶
P71
يكشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۶، ۰۲:۰۴
البته ک خوشبختانه ما توی فاز هجومی مشکلی برای جایگزینی نداریم! این مشکل گرفتن کارتای بیهورده از زمان اومدن برانکو همچنان پابرجاس! امیدوارم چاره ای براش اندیشیده بشه! و برام جالبه ک شما چقد ب نکات تاریکم و تیره پرسپولیس اشاره میکنید! میزارمش ب پای دلسوزی شما !
۳
میم
يكشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۶، ۱۲:۰۷
متاسفانه این وجه مشترک و خاصه ی همه ی ما ایرانیان هست. در تمام تیم های باشگاهی و همچنین رده های ملی هم دچار همین نقصان هستیم!
تاج اسیا
يكشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۶، ۱۷:۴۱
آره بابا یه کامیابی نیا نبود سه تا چپوندند بهشون
۲ ۴
احمد
يكشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۶، ۱۹:۲۷
شما کی نبود 6 تا چپوندن بهتون ؟؟؟؟
جاش خوب شده اومدی کری میخونی؟؟؟
۲
امین
يكشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۶، ۱۹:۲۸
بگم عموری بیاد ؟؟؟
۱
امیر
يكشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۶، ۱۹:۳۲
عموری گفته ای کاش امسالم با 6 تاییا هم گروه بشیم .
به نظرت دلیلش چی میتونه باشه؟؟؟؟
اههههههههههههههههههههههه
۲
سامان
يكشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۶، ۱۹:۴۶
نه کی نه دو تا میخوری 6 تا 6 تا .
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر