فهرست
دنیل داوری؛ از ایران تا نیمکت دویسبورگ
دنیل داوری؛ از ایران تا نیمکت دویسبورگ

دنیل داوری؛ از ایران تا نیمکت دویسبورگ

آی اسپورت - دنیل داوری دروازه‌بانی بود که برای بازی در جام جهانی به عضویت تیم ملی ایران درآمد اما هرگز در حد و اندازه حضور در ترکیب اصلی نبود. او از آن مقطع به بعد -جام جهانی 2014- دوران افول را آغاز کرد و همان‌طور که پیش‌بینی می‌شد به تیم‌های ضعیف‌تر رفت و البته بیشتر روی نیمکت نشست تا اینکه بازی کند.

بعد از حضوری ناموفق در گراس‌هاپرز و آرمینیابیلفلد، داوری دو فصل است که پیراهن دویسبورگ را پوشیده، اما روی هم رفته تنها 7 بازی برای این تیم انجام داده. 3 بازی در فصل 2018-2017 و 4بار هم در فصل 2019-2018. داوری ابتدای فصل و با جدایی مایک فلکن هلندی و انتقال او به فرایبورگ در بوندس‌لیگا، به دروازه‌بان ثابت دویسبورگ بدل شد اما آنقدر پراشتباه و ضعیف کار کرد که سرمربی تصمیم گرفت او را از ترکیب خارج کند و فرصت را در اختیار دانیل میسن‌هولر قرار بدهد.

داوری در 4 بازی برای دویسبورگ، 6 گل دریافت کرد و البته سیوهای کمی انجام داد. میسن‌هولر هم از وقتی جانشین داوری شده، بازی درخشانی انجام نداده و در 5 بازی 11 گل خورده. همین مساله باعث شده تا مدیران باشگاه دویسبورگ که خطر سقوط به بوندس‌لیگای 3 را حس می‌کنند، به‌دنبال جذب دروازه‌بان جدیدی باشند؛ دروازه‌بانی که کمتر اشتباه کند و یکی از عوامل جدایی این تیم از قعر جدول باشد. اگر دروازه‌بان جدیدی جذب شود، احتمال قطع همکاری دویسبورگ با داوری وجود دارد.

ایلنا

     
آی اسپورت
2018-10-23 18:47:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر