فهرست
نقل قول های روز: سرنوشت پاس در انتظار راه آهن
نقل قول های روز: سرنوشت پاس در انتظار راه آهن

نقل قول های روز: سرنوشت پاس در انتظار راه آهن

آی اسپورت – این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از نقل قول اهالی فوتبال در طول چند ساعت گذشته:

جهانیان دیگر مسئولیتی در باشگاه نفت ندارد و این فرد را نمی شناسیم. کمیسیون ماده پنج با تمدید مالکیت آقای جهانیان مخالفت کرد. مالک باشگاه نفت در حال حاضر موسسه فرهنگی ورزشی نفت وابسته به این وزارتخانه است. دادسرای رسانه با انتقال امتیاز تیم نفت مخالفت و ما را مکلف به جلوگیری از انتقال امتیاز نفت کرده است.

آخرین وضعیت باشگاه نفت از زبان مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران

 ما پیگیری کردیم و متوجه شدیم همراه اول پول ما را داده و این پول به حساب پردیس اول ریخته شده اما آنها نباید این پول را به حساب اسپانسر قبلی می‌ریختند و حالا که این پول به حساب او واریز شده، او دادن این پول را به تأخیر انداخته است. این موضوع باعث شده تا ما بیشتر احساس خطر کنیم. اگر تا امروز این مطالبات مالی ما پرداخت نشود، مطمئناً به صورت مفصل‌تری در خصوص این موضوع صحبت خواهم کرد و موارد زیادی را عنوان می‌کنم.

پاسخ عضو هیات مدیره پرسپولیس به این سؤال که چرا اسپانسر قبلی مطالبات مالی باشگاه پرسپولیس را به آنها پرداخت نکرده،

به نظرم آقای طاهری نباید این کار را بکند فکر می‌کنم او در فشار است و کمی اذیت شده است یک‌کم هم سنگ‌اندازی می‌شود امیدوارم این اتفاق نیفتد. بیچاره این طاهری رفته کربلا زیارت کند جانشین وی را هم مشخص کرده‌اند. فکر می‌کنم هر کسی خودش را مطرح می‌کنند

نظر علی پروین درباره وضعیت نامشخص مدیریت پرسپولیس

ما مدیری نداریم و تنها یک سرپرست داریم که هزینه‌های باشگاه را تقبل می‌کنند. اسپانسری نداریم و باید با این شرایط ادامه بدهیم. بازیکنان ما بازی که نمایش می گذارند همراه با عشق است و ما قراردادی به آن صورت نداریم که پولی دریافت کنیم؛ همه قراردادها زیر 5میلیون تومان بسته شده و همین است. مگر تیم پاس نبود که با بی مهری به لیگ دسته دو سقوط کرد، حالا هم می‌خواهند این بلا را سر ما بیاورند.

گلایه محسن بیاتی نیا سرمربی راه آهن از شرایط تیمش

     
آی اسپورت
2017-11-07 09:54:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر