فهرست
سپاهان لیگ هجدهم؛ همه برای یکی، یکی برای همه!
سپاهان لیگ هجدهم؛ همه برای یکی، یکی برای همه!

سپاهان لیگ هجدهم؛ همه برای یکی، یکی برای همه!

آی اسپورت - سپاهان آخرین تیم جدول فصل قبل بود که در لیگ برتر باقی ماند و سقوط نکرد. اتفاقی که برای پرافتخارترین تیم لیگ برتر باورکردنی نبود و باعث شد که این تیم برای فصل جدید تغییرات زیادی در باشگاهش اعمال کند. امیر قلعه‌نویی ۹ بازیکن جدید به تیمش اضافه کرد تا سپاهان بااختلاف زیادی پرکارترین تیم در نقل‌وانتقالات لقب بگیرد. تعداد خریدهای سپاهان به قدری زیاد بود که این تیم اجازه ندارد تا نیم‌فصل از آخرین صیدش یعنی بختیار رحمانی استفاده کند. اتفاقی که نشان می‌دهد قلعه‌نویی این تیم را کوبیده و قصدِ از نو ساختنش را دارد. خریدهای قلعه‌نویی هم در راستای اهداف او بودند. مهاجم‌های کوتاه قامت فصل قبل مانند شریفی و میرزایی جای‌شان را به سه مهاجم بلند قامت یعنی کی‌روش ۱۹۵ سانتی‌متری، ابراهیم صالحی ۱۹۰ سانتی‌متری و شهباززاده ۱۸۵ سانتی‌متری دادند. بهترین پاسور تراکتورسازی یعنی محمد ایرانپوریان هم راهش را به سمت اصفهان کج کرد تا خیال قلعه‌نویی از بابت بازی مستقیم تیمش جمع شود. قبل از همه این‌ها، قلعه‌نویی دست روی مهم‌ترین نقطه ضعف تیم فصل قبل کرانچار گذاشت. جایی که خریدهای بد باعث شدند در طول فصل چهار دروازه‌بان مختلف شانس حضور در دروازه این تیم را امتحان کنند. قلعه‌نویی هم برای رفع این مشکل، پیام نیازمند را به اصفهان برد. با خرید مهدی کیانی، این تیم از ادامه همکاری با علی کریمی هم سر باز زد و کریمی دنبال تیم جدیدش است.

لیست ورود و خروج سپاهان

1
1

ستاره تیم: کی‌روش

تیم فصل قبل سپاهان خالی از ستاره بود. قلعه‌نویی هم برای پر کردن این خلا، سراغ ستاره ذوب‌آهن رفت. با نشانه‌هایی که قلعه‌نویی در پیش فصل داده، احتمالا سپاهان شبیه به ذوب‌آهنِ لیگ هفدهم بازی خواهد کرد. و اگر این اتفاق بیفتد، کی‌روش ۱۹۵ سانتی‌متری همچنان شاگرد اول قلعه‌نویی خواهد بود.

شماتیک لیگ هجدهم

2
2

سرمربی؛ امیر قلعه‌نویی

پرافتخارترین مربی لیگ به پرافتخارترین باشگاه لیگ برتر رفته است. امیر قلعه‌نویی به اصفهان و سپاهان برگشته تا تعداد قهرمانی‌های خودش و سپاهان را به عدد شش برساند.

هدف تیم

قطعا باشگاهی که رقم گران‌ترین سرمربی تاریخ لیگ برتر را جابجا کرده و ۹ خرید جدید برای قلعه‌نویی داشته، انتظاری جز قهرمانی نخواهد داشت. سپاهان آخرین تیمی بود که در پایان یک فصل از پرسپولیس بیشتر امتیاز گرفت. و حالا هم با تیمی گران و پرستاره درصدد تکرار آن است.

 نحوه آماده‌سازی

سپاهان از آن جمله تیم‌هایی است که تمرینات خود را سروقت و با برنامه شروع کرد. آنها از ۲۶ خردادماه برای لیگ هجدهم استارت زدند. پس از برپایی دو اردو در کردان و اصفهان چند روز پیش عازم ترکیه شدند.

نود

۴    
آی اسپورت
2018-07-16 15:08:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر