فهرست
علی کریمی نامزد ریاست فدراسیون فوتبال شد!
علی کریمی نامزد ریاست فدراسیون فوتبال شد!

علی کریمی نامزد ریاست فدراسیون فوتبال شد!

آی اسپورت - در حالی که کمتر از 60 روز تا انتخابات فدراسیون فوتبال ایران باقی مانده، علی کریمی برای حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال اعلام آمادگی کرد. او در صفحه شخصی اش این خبر را اعلام و همچنین کمپین «نجات فوتبال با اتحاد فوتبالی ها» را راه اندازی کرد. این خبر ویژه، فضای فوتبال ایران را تحت تاثیر قرارداده و تعداد لایک های این پست علی کریمی را به مرز 50 هزار رسانده و احتمالا خیلی زود به رکورد 100 هزار لایک هم خواهد رسید. همچنین طرفداران او واکنش بسیار مثبتی به این خبر نشان داده اند.

کریمی در کپشن پست خود نوشته است: «می خواهم همچنان کنار مردم سرزمینم باشم و برای سربلندی دوباره فوتبال ایران، به عنوان کاندید در پست ریاست فدراسیون فوتبال در انتخابات شرکت کنم.» او با اشاره به تغییرات در اساسنامه نوشته: «تغییرات اساسی از سوی فیفا و ای اف سی در اساسنامه شکل گرفته و حالا فوتبالی ها راحت تر می توانند وارد عرصه انتخابات شوند و من امیدوارم در روز ۱۰ اسفند فوتبال ایران عزیزمان یک روز پاک و عاری از هر گونه زد و بندهای ناسالم را تجربه کند.»

در اساسنامه جدید فدراسیون فوتبال آمده که هر بازیکن ایرانی با سابقه بیش از 100 بازی ملی، می‌تواند در انتخابات فدراسیون فوتبال شرکت کند. بنابراین علاوه بر علی کریمی، جواد نکونام، علی دایی، سیدجلال حسینی، احسان حاج صفی و آندرانیک تیموریان نیز می‌توانند در انتخابات نامزد شوند. البته علی دایی پیش تر اعلام کرد که قصد شرکت در رقابت های انتخاباتی را ندارد و جواد نکونام، سیدجلال حسینی و احسان حاج صفی نیز به خاطر حضور در عرصه باشگاهی، بعید است که وارد گود بشوند.

حالا باید دید باتوجه به ورود علی کریمی، فضای انتخابات چه تغییری خواهد کرد و این اتفاق، چه تاثیری در سرنوشت فدراسیون فوتبال ایران می‌گذارد. شاید با نام نویسی جادوگر، تعداد نامزدها محدود شوند و کریمی همانطور که گفته، با ائتلاف فوتبالی ها، به مهم ترین پست مدیریتی فوتبال ایران برسد.

۶ ۲  
آی اسپورت
2021-01-04 15:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
KEAn
سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۹، ۰۲:۱۳
علی کریمی فوتبالیست بزرگی بوده اما برای ریاست فدراسیون یه بی سواده،دمدمی مزاج و عصبی که حتی یه جمله بندی ساده هم بلد نیست
فرهاد
سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۹، ۲۰:۰۱
دیپلم دارد ؟ زبان بلده ؟ جالبه این فوتبالی ها فکر میکنند در فوتبال باید همه پست ها دست فوتبالی باشد . پست مدیریتی است عمو نه فنی . اگر میبینید برخی مثل دادکان فوتبالیست بودند و ریس شدند بابا دکترا داشتند تحصیل کرده بودند. علی کریمی که ثابت شده در قضیه ارز دولتی گرفتن تخلف کرده چطور میخاهد پست مدیریت بگیرد پولهایش ته کشیده؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر