فهرست
صبحانه با آی اسپورت: انتقام از برزای
صبحانه با آی اسپورت: انتقام از برزای

صبحانه با آی اسپورت: انتقام از برزای

آی اسپورت – صبحانه را با خبری درباره کریم انصاری فرد شروع می کنیم. المپیاکوس دیشب در هفته بیستم سوپرلیگ یونان برابر لارسیا قرار گرفت و توانست مهمانش را با دو گل شکست دهد.کریم انصاری فرد برای نخستین‌بار با پیراهن المپیاکوس در لیگ یونان به میدان رفت. مهاجم ایرانی در دقیقه ۸۲ وارد زمین شد.انصاری فرد پیش از این برای المپیاکوس در جام حذفی بازی کرده بود.

توضیح سعید درباره انتخاب آنژی

سعید عزت اللهی که به تازگی به باشگاه آنژی ماخاچ قلعه ملحق شده، درباره این انتقال می گوید: «یکی از شروط من برای تمدید قرارداد با باشگاه روستوف، حضور قرضی در باشگاه دیگری بود. آنها هم پذیرفتند و من به باشگاه آنژی ملحق شدم. این باشگاه در گذشته بازیکنان بزرگی مثل اتوئو، روبرتو کارلوس و آرشاوین داشته و جزو باشگاههای خوب روسیه به حساب می آید.» سعید درباره نتایج نه چندان خوب این باشگاه در فصل جاری لیگ روسیه توضیح می دهد: «سرمربی تیم در نیم فصل عوض شد. سرمربی جدیدی آمده و قطعا ما در نیم فصل دوم می توانیم نتایج بهتری به دست بیاوریم.» او در پاسخ به این سوال که چرا در روستوف نماندی، می گوید: «دلیل داشت. می خواستم جایی باشم که بیشتر بازی کنم. در روستوف این شرایط نبود. کمتر به من بازی می رسید. به همین دلیل دیگر در آن باشگاه نماندم.»

انتقام از برزای

علیرضا منصوریان جمعه شب در اردوی استقلال در مراسمی که برای تولد بهنام برزای گرفته بودند، کیک را به صورت کامل به صورت این بازیکن مالید. برزای که جا خورده بود گفت تا به حال هیچ بازیکنی را اینقدر کیک مالی نکرده بودند. ولی ماجرا چه بود؟ چرا سرمربی استقلال دست به این کار زد؟ ماجرا از این قرار است؛ گویا در تمام جشن تولدهایی که برای بازیکنان گرفته بودند، برزای بازیکنان را کیک مالی می کرد به همین خاطر منصوریان انتقام تمام بازیکنان را از بهنام گرفت و به طور کامل کیک تولدش را به صورت او کوبید!

ملوان در آستانه کسر امتیاز

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در برنامه زنده تلویزیونی شبکه دو درباره مشکلات مالی باشگاه ها اینگونه گفت:ملوان بندر انزلی به دلیل شکایت زوران بازیکن بلغاری در آستانه کسر شش امتیاز قرار دارد، پرسپولیس و استقلال نیز مشکلاتی دارند که به آنها اعلام شده است وآنها درحال حل مشکلات مالی هستند. تراکتورسازی تبریز نیز همچنان به دلیل شکایت سرمربی سابق خود در آستانه مشکلاتی قرار دارد که باید این مشکل حل شود. ملوان بندر انزلی در کورس صعود به لیگ برتر قرار دارد و در صورت کسر شش امتیاز ضربه جبران ناپذیری به تیم محمد مایلی کهن وارد خواهد شد.

۱    
آی اسپورت
2017-02-12 08:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر