فهرست
دردسر جدید؛ استقلال-پدیده یک روز قبل از فینال آسیا
دردسر جدید؛ استقلال-پدیده یک روز قبل از فینال آسیا

دردسر جدید؛ استقلال-پدیده یک روز قبل از فینال آسیا

آی اسپورت – در چند روز اخیر بحث‌های زیادی درباره محل برگزاری بازی استقلال و سایپا در جام حذفی به وجود آمده است. به دلیل انجام تعمیرات، مسئولان ورزشگاه آزادی با برگزاری این بازی در این ورزشگاه مخالفت کرده‌اند اما استقلال اصرار دارد که فقط در آزادی با سایپا بازی کند. هنوز این مساله حل نشده که دردسر جدیدی برای استقلال و سازمان لیگ به وجود آمده و آن بازی بعدی استقلال در لیگ برتر مقابل پدیده مشهد است. طبق برنامه این بازی باید در تاریخ 18 آبان در ورزشگاه آزادی برگزار شود اما مشکل این جاست که آزادی یک روز بعد از این بازی میزبان بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا بین پرسپولیس و کاشیما آنتلرز است و طبق قوانین، امکان برگزاری دو بازی در فاصله 24 ساعت در یک ورزشگاه وجود ندارد.

با توجه به اهمیت بازی فینال لیگ قهرمانان، دو راه بیشتر وجود ندارد. راه اول این است که بازی استقلال و پدیده در یک ورزشگاه دیگر برگزار شود که استقلالی‌ها از همین حالا با این پیشنهاد مخالفت کرده‌اند. راه دوم این است که تاریخ برگزاری بازی استقلال و پدیده تغییر کند و به دو روز بعد از بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا موکول شود که این یکی هم نیازمند تغییرات دیگری در برنامه بازی‌های هفته بعدی لیگ برتر است.

۴ ۱  
آی اسپورت
2018-10-29 14:57:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
۶۶۶۶۶۶
دوشنبه ۷ آبان ۱۳۹۷، ۱۸:۰۳
خب با توجه ب اینکه استقلال ۱۴ آبان هفته یازدهم رو برگزار میکنه دیگه نمیتونن بیارن جلوتر وروز قبل فینال هم نمیتونن با همون دلیل خودتون و اینکه دو تیم آسیایی ب دستور afc در ورزشگاه اصلی باید تمرین کنن پس میتونن بندازن دو روز بعد یعنی ۲۱ آبان.اینطوری هم استراحت بیشتری میکنن هم وقت کافی تا هفته ۱۳ دارن ک ۴ آذر برگزار میکنه.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر