فهرست
هیئت مدیره مخالف تمدید قرارداد بشار است
هیئت مدیره مخالف تمدید قرارداد بشار است

هیئت مدیره مخالف تمدید قرارداد بشار است

آی اسپورت - در حالی که پرسپولیسی‌ها بعد از رفتن برانکو، جایگزینش را هم انتخاب کردند و چند روزی است با حضور همه بازیکنان تمرینات آماده‌سازی خود را پشت سر می‌گذارند، ولی هنوز تکلیف ماندن یا رفتن بشار مشخص نیست. این هافبک عراقی بعد از دو فصل حضور در پرسپولیس و ارائه بازی‌های بسیار خوب از محبوبیت بالایی بین هواداران برخوردار است و در این مدت هواداران پرسپولیس فشار زیادی به مسئولان آوردند تا هر طور شده قرارداد بشار تمدید شود.

بشار که از فصل گذشته هم از باشگاه طلبکار است هنوز نتوانسته پول خود را از مدیران پرسپولیس بگیرد. هافبک عراقی حتی چند بار برای مذاکره با پرسپولیسی‌ها حاضر شده مبلغ درخواستی‌اش را پایین بیاورد تا پرسپولیسی بماند، ولی مدیران باشگاه پرسپولیس هنوز نتوانسته‌اند قرارداد او را تمدید کنند. در همین رابطه خبر عجیبی از باشگاه به دست‌مان رسید مبنی بر این که خود عرب مشکلی با پرداخت مطالبات و تمدید قرارداد بشار ندارد و حاضر است این بازیکن را حفظ کند، ولی چند تن از اعضای هیئت مدیره مخالف حضور بشار هستند و نمی‌خواهند قرارداد این بازیکن تمدید شود. آن‌ها معتقدند با پول قرارداد بشار می‌شود دو بازیکن باکیفیت خرید. آن‌طور که مشخص است وضعیت ماندن بشار پیچیده شده و هر روز خبر جدیدی در این خصوص شنیده می‌شود.  

 

خبر ورزشی 

۱ ۳  
آی اسپورت
2019-07-11 08:59:00
نظر دهید

۳ نظر
علیرضا
پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸، ۰۹:۴۲
باز هم همون عوض شدن مدیرعامل آخه احمق ها مدیریت قبلی بشار رو تو اوج جوونی جذب کرد که روش سرمایه گذاری کنه آخه شما چرا هیچی نمی فهمید بشار بازیکن تیم ملی عراق و بدون حاشیه هست.میشه چند سال دیگه ازش درآمدزایی کرد.
شایان
پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸، ۱۲:۳۶
هیئت مدیره به گور پدرش خندیده حتما میخوان برن دوتا مدافع دیگه جذب کنن خائنای خودفروخته بیناموسای بی همه چیز مزدورای کثیف
۴
Farid
پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸، ۱۶:۱۳
این هیئت مدیره پوفیوز منتظر اولین بازی با حضور طرفداراا باشن
یه جهنم واقعی درست میکنیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر