فهرست
جملات روز: پاسخ به مغرورها
جملات روز: پاسخ به مغرورها

جملات روز: پاسخ به مغرورها

آی اسپورت – این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از نقل قول فوتبالی ها در چند ساعت گذشته.

جواب مغرورها را دادیم

پرسپولیسی ها با غرور بازی کردند. آنها خود را از پیش برنده می دانستند اما همه دیدند که تیمی با غرور نمی تواند پیروز شود. پرسپولیس مغرور بازی کرد و ما هم جواب خوبی به آنها دادیم.
اظهار نظر جالب فرشید اسماعیلی در دربی

ویسی برای فصل بعد تصمیم نگرفته

مدیرعامل باشگاه از عبدالله ویسی خواسته تا اسامی بازیکنان مورد نظرش را برای فصل آینده به صورت کتبی به باشگاه اعلام کند، اما ویسی گفته این چند بازی هم بگذرد تا در این باره تصمیم بگیرد.متاسفانه و یا خوشبختانه همه چیز به برد و باخت‌ها بستگی دارد. منتظر می مانیم تا ببینیم شرایط تیم در ادامه‌ به چه شکلی رقم خواهد خورد.»
پاسخ سرپرست سپاهان به سئوالی درباره آینده ویسی در اصفهان

تاثیر کی روش در دربی

در حالی که سرمربی تیم ملی باید فارغ از علایقش عمل کند، من تردید ندارم که کی روش به دنبال پیروزی منصوریان و استقلال مقابل برانکو و پرسپولیس بوده است.
بهروز رهبری فرد مدعی است که منصوریان برای پیروزی در دربی از سرمربی تیم ملی مشورت گرفته

برانکو مقصر اصلی است

برانکو حتماً مقصر اول باخت شهرآورد است. بزرگترین اشتباه سرمربی کروات پرسپولیس، تعویض رامین رضاییان بود، مدافع راستی که در حرکتی عجیب با حضور یک مهاجم سرزن، علیپور، از بازی بیرون رفت. اشتباه دیگر برانکو، استفاده نکردن از شهاب کرمی در پست هافبک دفاعی بود. حسین ماهینی هم باید در پست دفاع چپ بازی می‌کرد نه هافبک دفاعی. محسن مسلمان هم در پست هافبک چپ اصلاً کارایی خوبی نداشت، بازیکنی دائم تمایل داشت به وسط میدان برود. جدا از این مسائل فنی، من تعجب می‌کنم چرا برانکو از دستیارانش و در رأس آنها کریم باقری مشورت نمی‌گیرد؟ برانکو نباید خودرأی باشد و حتماً باید از دستیارانش مشورت بگیرد. کریم باقری اشراف خوبی روی پرسپولیس دارد و حتماً می‌توانست به برانکو کمک کند اما سرمربی پرسپولیس از هیچ کدام از دستیارانش مشورت نمی‌گیرد.
انتقاد فرشاد پیوس از سرمربی پرسپولیس بعد از باخت در دربی

 

 

۵ ۴  
آی اسپورت
2017-02-15 09:51:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
کیروش
چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۰:۰۹
جونم فرشید
۴
منتقد
چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۰:۳۱
فرزاد حاتمی و سعید آقایی و مهدی کیانی مجوز وحشیگری رو از حسن زاده دارن...
۴
برزو
چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۲۶
دو كلوم از مامان عروس اقاي رهبري فرد!!
اخرش ما نفهميديم تاپالوويچ علمش بيشتره يا كيروش؟؟
اگه عليمنصور از كيروش هم مشورت گرفته باشه طبق صحبت خود شما لنگي ها از يه مربي هميشه بازنده و بي افتخار كه از همه تيما اخراج شده مشورت گرفته!
۶ ۱
کیسه مشکوکه
چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۲:۲۶
اولا خفه
دوما آنالیز تیم ملی خیانت میکنه و اطلاعات پرسپولیس رو در اختیار کچل چاخان میذارن
ریدم تو تیمتون که با حقه و کلک امتیاز میگیره دقیقا جلوی همه تیما آنالیز قوی دارن جالبه تیم یهو از این رو به اون رو شده مشکوکههههههههههههههههه
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر