فهرست
عکس ویژه: تیپ ۱۳میلیون تومانی سوشا
عکس ویژه: تیپ ۱۳میلیون تومانی سوشا

عکس ویژه: تیپ ۱۳میلیون تومانی سوشا

آی اسپورت – تیپ سوشا مکانی دوباره خبرساز شد. دروازه بان جدید باشگاه صنعت نفت که به خاطر تیپش، از حضور در فوتبال ایران به مدت چند ماه محروم شده بود، حالا به خاطر رونمایی از تیپ جدیدش سوژه خوبی برای رسانه ها فراهم کرده. خبر ورزشی با انتشار عکسی از سوشا نوشته:" این تیپ سوشا مکانی بدون کاپشن و جوراب  3.230 دلار ارزش دارد؛ ‏با دلار 4187 تومانی حدود سیزده میلیون و دویست و بیست و چهار هزار تومان  آب خورده است."

سوشا
سوشا

۲ ۸  
آی اسپورت
2017-12-23 08:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
ویلی
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۰۸:۳۵
این تیپای پانکی کلاس و ژانر خاص خودشو داره ولی در یک جامعه غیرمتمدن از همه جا بیخبر که اکثریت از فرط بیکاری و بی اعصابی کمین کردن برای نهی از منکر و قضاوت و گیر دادن به عالم و آدم، بهتره در محافل شخصی باقی بمونه و در معرض دید عموم قرار نگیره .....هیچی تو مملکت سرجاش نیست همونطور که خانما مهرماه که میشه بوتای بالای زانو که مخصوص مراسم و لباس متناسبشه با مانتو و شلوار جین پا میکنن صرفن برای دوردور و پاساژ گردی، سوشا هم الان با این تیپ پا میشه میره تمرین صنعت نفت آبادان و میشه سوژه خلق الله!!
...
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۰۹:۲۵
چ مملکت بدبختی هستیم ... رسانه ملی و روزنامه ها بجای انتقاد از برنامه نامنظم لیگ.عدم بازی با تیمای ملی برا آمادگی.وزیر ورزش پشم.فدراسیون های خونوادگی و...
گیر ب تیپ وموی دماغ سوشا و فروزان و پیام و قائدی میدن ...
عرضه دست و پا کردن چهارتا خبر با ارزش ندارین.
این ورزشی نویسا باید بیان اون پولی ک در میارن بدن ب سوشا ک براشون تیپ بزنه اونا هم درموردش با قیمتش تیتر کنن
a
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۰۹:۴۱
با اینکه شخصا ازش خوشم نمیاد اما به ما چه ربط داره؟
پول داره و دوست داره لباس گرون قیمت بپوشه!
مثل دیگران نباشه ریاکار، لباس کهنه بپوشه چفیه بندازه گردن بعد از اونور میلیادرها دزدی و اختلاس بکنه!!!!
محسن
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۲:۰۵
خوب تیپ دزدها و اختلاسگرها اون شکلیه و تیپ کسی که برای خودش زندگی میکند و نیاز به ریا و ظاهرسازی ندارد این شکلی! تازه کار دزدها سختتر هم هست،چون علاوه بر تیپ ظاهری،باید چندتا حدیث و روایت هم حفظ کنند تا در موقع لزوم به کار ببرند!
۴
AVA-86
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۱:۲۵
از وقتی سوشا مکانی برگشته به فوتبال ایران متاسفانه بازم همون حاشیه سازی های مسخره رسانه های ورزشی براش شروع شده. این آدم دو سه سال توی فوتبال نروژ بازی کرد اما عمرا اگه بتونید یه روزنامه یا رسانه نروژی رو پیدا کنید که توی این مدت به سروضع و شلوارای این آدم گیر داده باشه! همون طور که هک صفحه مهدی قائدی کار ناپسندی بود طبیعتا مدام سوژه کردن یک نفر به خاطر نوع لباس پوشیدنش زشته. یادم نمی ره آخرین فصلی که سوشا توی پرسپولیس بود بابت شلوار پوشیدن چقدر برای خودش و تیم حاشیه ساخته شد و حتی با محرومیت های مسخره مواجه شد. متاسفانه رسانه های ما به جای اینکه دست از این حاشیه سازی ها بردارند بازم شروع کردند. کی میخوایم یاد بگیریم آدمهای یک جامعه سلایق مختلفی توی لباس پوشیدن دارند وقرار نیست همه طبق میل ما لباس بپوشند
اشکان
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۲:۰۷
الان افتاده رو لجبازی با حکومت ایران
ولی یه روزی مثل سگ پشیمون میشه
تو کدوم خانواده بزرگ شدی که ۱۳ تومن پول لباس میدی
باز یکی مثل علی دایی بودی یه چیزی
تو و پیام صادقیان تو یه مکتب درس خوندین
اشکان
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۲:۰۹
در ضمن یکی این جماعت " به ما ربطی نداره" رو از برق بکشه بیرون
همین به شما ربطی نداره وضعیتمون‌ اینجوریه
اگه به شما ربط پیدا می کرد که الان وضعمون این نبود
۲
2
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۳:۱۵
الان سوشا باید به اعدام محکوم بشه ولی دمروی کوچک باید بخشیده بشه لابد
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر