فهرست
گزارش روز؛ جانشین رونالدو در رئال‌/ «مادر‌ ترانسفرها»
گزارش روز؛ جانشین رونالدو در رئال‌/ «مادر‌ ترانسفرها»

گزارش روز؛ جانشین رونالدو در رئال‌/ «مادر‌ ترانسفرها»

آی‌اسپورت- شایعات در مورد جدایی رونالدو از رئال‌مادرید دوباره بالا گرفته است. ستاره پرتغالی منتظر افزایش دستمزدش است اما مخالفت رئال با این مسئله باعث شده که احتمال جدایی وی بیشتر شود. در صورتی که رئال حاضر به افزایش دستمزد رونالدو نشود، احتمال جدایی این ستاره از رئال در تابستان زیاد خواهد بود و طبیعتا در صورتی که رونالدو از رئال برود، رئال با پول فروش  کریس به دنبال یک خرید کهکشانی خواهد بود. آخرین خرید کهکشانی رئال‌مادرید در سال ۲۰۱۳ با پرداخت ۸۰ میلیون یورو برای خرید خامس رودریگز انجام شد. دیگر گزینه‌های خرید توسط رئال‌مادرید را در این گزارش مرور می کنیم.

هری کین 

پدیده فوتبال انگلیس مردم کشورش را برای تماشای جام‌جهانی امیدوار کرده است. کین با ۵۶ گل تبدیل به آقای گل سال ۲۰۱۷ در میان پنج لیگ معتبر شد که دو گل از مسی و سه گل از رونالدو، کاوانی و لواندوفسکی بیشتر به ثمر رسانده است. البته تجربه رئال در مورد خرید مودریچ و بیل نشان می‌دهد مذاکره با تاتنهام آسان نیست.

قیمت در سایت ترانسفرمارکت: ۱۲۰ میلیون یورو/ قیمت در سایت سایس: ۱۹۴ میلیون یورو

نیمار

ستاره فوتبال برزیل با توجه به سابقه حضور در بارسلونا می‌تواند تبدیل به بمب نقل‌وانتقالات شود. نیمار از حضور در پاریس و حواشی این تیم چندان خرسند نیست. در حال حاضر نیمار اصلی‌ترین امید کسب توپ طلا با بالا رفتن سن رونالدو و مسی است. پرز قبلا دو بار برای خرید وی تلاش کرده است و در تابستان آینده نیز بعید نیست که مدیر رئال به سراغ خرید این ستاره برود.

قیمت در سایت ترانسفرمارکت: ۱۵۰میلیون یورو/ قیمت در سایت سایس: ۲۱۳ میلیون یورو

ادن هازارد

ستاره بلژیکی در روزهای گذشته از طریق پدرش به رئال پیغام فرستاده و خودش هم بارها گفته که دوست دارد زیر نظر زیدان کار کند. البته هازارد اخیرا اعلام کرده که به زودی به همراه کورتوا قراردادش را با چلسی تمدید خواهد کرد. چلسی برای فروش این بازیکن ۱۳۵میلیون یورو می‌خواهد.

قیمت در سایت ترانسفرمارکت: ۱۰۰ میلیون یورو/ قیمت در سایت سایس: ۱۱۹ میلیون یورو

ایکاردی

در هفته‌های گدشته شایعات زیادی در مورد آینده ستاره آرژانتینی مطرح شده. اینتر در تلاش است تا قرارداد این بازیکن را تا سال ۲۰۲۳ تمدید کند. در صورتی که اینتر در فصل آینده سهمیه لیگ قهرمانان را به‌دست نیاورد احتمال جدایی ایکاردی از این تیم خیلی زیاد خواهد بود.

قیمت در سایت ترانسفرمارکت: ۷۵ میلیون یورو / قیمت در سایت سایس: ۱۰۷ میلیون یورو

لواندوفسکی

ستاره لهستانی سال‌هاست که تبدیل به رویای فلورنتینو پرز شده است. پرز در سال ۲۰۱۳ می‌توانست این بازیکن را بخرد اما در نهایت مهاجم لهستانی راهی دورتموند شد. در سال ۲۰۱۶ نیر رئال با لواندوفسکی مذاکره کرد اما با حضور بیل، بنزما و رونالدو این بازیکن ترجیح داد که رئالی نشود. حالا لواندوفسکی در سن ۲۹ سالگی این شانس را خواهد داشت تا به رئال مادرید ملحق شود. رئال در صورت خرید لواندوفسکی بازار نبلیغات در لهستان را هم به دست می آورد.

قیمت در سایت ترانسفرمارکت: ۸۰ میلیون یورو / قیمت در سایت سایس: ۱۰۷ میلیون یورو

دیبالا

مهاجم آرژانتینی فصل گذشته در یووه درخشید اما در این فصل درخشش کافی را نداشته است. اخیرا شایعه شده که وکیل دیبالا در حال مذاکره با رئال مادرید است؛ هر چند که این بازیکن مذاکراتی هم با پاریسن ژرمن داشته است.

قیمت در سایت ترانسفرمارکت: ۸۵ میلیون یورو / قیمت در سایت سایس : ۱۷۴ میلیون یورو

 نود

۷    
آی اسپورت
2018-01-17 12:48:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر