فهرست
ادعای کریمی: خسارت ۶۹میلیاردی تاج به فوتبال
ادعای کریمی: خسارت ۶۹میلیاردی تاج به فوتبال

ادعای کریمی: خسارت ۶۹میلیاردی تاج به فوتبال

آی‌اسپورت- علی کریمی روز جمعه هفته گذشته مصاحبه تندی علیه مهدی تاج، رییس- محمدرضا ساکت، دبیر کل و علی کفاشیان، نایب رییس فدراسیون فوتبال انجام داد و در روزهای اخیر نیز مطالبی عنوان نموده که به نحوه بستن قراردادها، نوع مدیریت و ... این افراد ایراداتی وارد آورده. شماره ۸ اسبق تیم ملی ایران در دنباله انتقاداتش از مدیران فدراسیون فوتبال در تازه‌ترین حرف‌های خود نوشته:

«وقتی من به مطالب مهمی درباره مدیریت فدراسیون فوتبال اشاره می‌کنم، این اسمش حمله نیست! فقط طرح سواله برای شفاف‌سازی! این فوتبال و مشکلاتش وقتی درست می‌شه که همه مسؤولین خودشون رو در مقابل مردم پاسخگو بدونن و خودشون رو توی اتاق‌هاشون پنهان نکنن!

آقایون تاج،‌ کفاشیان و ساکت و سایر مسئولان فدراسیون فوتبال باید بدونن که صاحب اصلی این فوتبال مردم و باشگاه‌‌ها هستن و  اونها حق دارن بدونن تو این سیستم مدیریتی چی داره می‌گذره و شماها چه گلی دارید به سر این فوتبال می‌زنید!

به طور مثال مردم حق دارن درباره قرارداد تبلیغات محیطی فوتبال ایران همه چیز رو بدونن!‍ باشگاه‌ها حق دارن بفهمن چرا برای قرارداد دو ساله ۱۶۰ میلیارد تومانی که با شرکت ایران نوین توسط شخص آقای تاج و رفقاش امضا شد،‌ فوتبال ایران مجبور شد ۶۹ میلیارد تومان به این شرکت خسارت بده و تا الان هم نتونسته بقیه پولش رو بگیره!

آقای تاج و آقای ساکت! شما اون موقع همه کاره سازمان لیگ بودید و مجری این قرارداد! اگر برای سال اول نزدیک ۲۳ میلیارد تومان به ایران نوین خسارت دادید،‌ به‌عنوان مسؤول وظیفه داشتید کاری کنید برای سال دوم اگر هم مشکلاتی وجود داره خسارت کمتری به این شرکت داده بشه نه این که میزان خسارت برسه به ۴۶ میلیارد تومان! شما باید توضیح بدید چرا هیچ شفاف‌سازی کاملی درباره پشت پرده این خسارت‌ها انجام نشد؟ چرا مسؤولینی که مجری این قرارداد بودن و با گاف‌هاشون فوتبال ایران و باشگاه‌ها رو با خسارت ۱۸ میلیون دلاری رو‌به‌رو کردن عذرخواهی نکردن و استعفا ندادن؟ مردم باید بدونن چه افرادی باعث و بانی این خسارت هنگفت شدن؟!! بالاخره یکی باید تو این فوتبال باشه که جواب این سوالات رو به مردم بده یا نه؟

آقایون! شما اگر کار خودتون رو درست انجام دادید، الان باید توضیح بدید چرا از این شرکت ضمانت‌نامه‌های معتبر بانکی نگرفتید که کار به اینجا کشیده نشه؟ اگر این کار رو انجام می‌دادید راحت حق این فوتبال گرفته می‌شد اما نه تنها این کار رو انجام ندادید بلکه ۶۹ میلیارد تومان پول بیت المال و سرمایه فوتبال رو حیف و میل کردید!

جالب اینجاست که مدیران زحمت‌کش فدراسیون و سازمان لیگ چند وقت قبل حکم دادگاهی رو تو رسانه‌ها منتشر کردن که نشون می‌داد با شکایت از ایران نوین،‌ دادگاه حکم داده ۳۰ میلیارد تومان از مطالبات فوتبال توسط این شرکت پرداخت بشه! واقعا زحمت کشیدین! دستتون درد نکنه! منتهی بحث اصلی اینجاست که اون ۲۳ میلیارد سال اول و ۴۶ میلیارد سال دوم چی شد؟ چرا چنین خسارتی داده شد؟ کدوم یکی از شما جوابگوی ضرر ۶۹ میلیاردی به باشگاه‌ها تو این شرایط بد اقتصادی‌شون هستید؟ کدوم یکیتون عذرخواهی کردید؟به هر حال تو اون سیستم از سوی یک نفر یا چند نفر کم‌کاری شده که چنین فاجعه‌ای به وجود اومده!

اخیرا هم سازمان بازرسی ماجرای خسارت ۶۹ میلیارد تومانی به ایران نوین رو تایید کرده و گفته به تخلفات احتمالی مسؤولین هم رسیدگی خواهد شد! با این حال ‌منتظر پاسخ آقایون تاج، کفاشیان و ساکت هم هستیم! البته اگر ترجیح بدن به جای تلاش برای خاموش کردن صدای افرادی که سوال می‌کنن، پاسخ این سوالات و ابهامات رو بدن!»

۸۰ ۱۱  
آی اسپورت
2017-11-17 20:14:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۱ نظر
....
جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶، ۲۰:۴۱
هر روز مثل ایفای نقش یکی میاد رو تلکس خبرگزاریها.اقای کریمی دادستانه ما نمیدونیم
یالثارات
جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶، ۲۱:۳۰
اخوی کوتاهی از ما امت حزب الله هست که امثال این علی کریمی تا این حد برای دشمنان نظام خوش رقصی میکنه و زنده زنده تو خیابون میچرخه نوع رفتار اخیرش معلومه هدفمند داره نیرو های ارزشی و وفادار به ولایت را نشانه میره و این اطلاعاتی که برای افشا خیر سرش ارایه میکنه بدون کمک نیروهای سرویس های جاسوسی خارجی امکان پذیر نیست از من گفتن تا دیر نشده باید منبع اینگونه اسنادی که این مردک عنوان میکنه معلوم بشه به طور حتم شاهد شکل گیری جریان مشابه دروغ نیوز!!هستیم
۱
ايمان
جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶، ۲۱:۵۷
به يالثارات
مرديكه تو خيال كردي همه مثل خودت بي فكر هستن؟!؟
اون تندرو هاي كله خراب تو اين مملكت هم يه جو عقل تو كله شون هست كه نيان اينجا اينجوري حرف بزنن ..
قشنگ معلومه داري فيلم بازي ميكني با اين كامنت تات .. درمان تو فقط بي توجهي بهت هست .. دري وري هامو به اصولگر ها و تندرو ها ميزارم به آدمي بدم كه مثه تو فيلم بازي نكنه و بياد اينجا حرف شر و ور بزنه !!
.... ام جیگرم
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۰۲:۰۶
این جماعت به شیطان رجیم سجده می کنند و رنگ پیراهن تنشان رنگ خون شهدای اسلام است ، از این جماعت جز خیانت و فساد و وطن فروشی چه بر می آید؟
بابک پرسپولیسی
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۰۸:۱۵
این آقایی که با آی دی های مختلف پای خزعبلات این یا لثارات هر بار ماله کشی میکنه شوروشو دراورده
ادبیات این یالثارات ادبیات کیهان هست
ولی ادبیات این آقای ماله کش هم دقیقا ادبیات کیهان هست چون هر بار تلاش میکنه یا لثارات و خزعبلات اونو به دشمن فرضی!!!و دسیسه!!!!نسبت بده!
مرد حسابی کمپین سلبریتی بیسواد!!!هم میخوای به دشمن! نسبت بدی ؟
۳
ايمان
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۱۲:۵۷
به بابك پرسپوليسي:
من خودم بهتر از تو ميدونم اين ادبيات كيهان ، و رجا نيوز واون وبسايت مسخره شون افسران هست .. ولي حرفم اينه كه اون (..) هم نميان اينجا از اين حرفها بزنن .. اينم اسمش ماله كشي نيس !! بفهم اينو ..
اين يالثارت ميخواد بهش توجه بشه !!!
یالثارات
جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶، ۲۱:۲۳
متاسفانه الان تمام توان نیروی های بسیج و سپاه بر خلاف مفت خوران همیشه در صحنه الواتی در اینترنت مشغول خدمت به هم وطنان زلزله زده است
امت حزب الله مثل علی کریمی و هواداران ضد انقلاب او الان دارند فرش زیر پاشونو میفروشند و خرج مردم محروم میکنند و به گفته سردار ان رشید اسلام آجرلو و رویانیان این ام الفساد همچنان یکه تازی میکنه و به مدیران پاکدست و دلسوز انقلابی و ارزشی تهمت و افترا میزنه
به نظرم باید هر چه سریعتر توط.ه این فتنه گر که با توجه به قرائن با همکاری سرویس های جاسوسی خارجی داره اعمال میشه در نطفه خفه بشه
ايمان
جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶، ۲۲:۰۵
آي اسپورت يه وقت نكنه اون همه نويسنده كه اونجا داري راجع به بي اهميت ترين مطالب هر روز تحليل و نظر مينوشتن الان حرفي بزنن ها ؟!؟!
خب آخه ... اين چند روزه كه علي كريمي داره هي يه تنه بنياد فدراسيون رو گرفته به انتقاد براي اصلاح اين منجلابي كه هست .. تو هم چهار تا مطلب بزار كه فدراسيون چرا شفاف سازي مالي نميكنه !!!
قرار نيست كه تهمت بزني و بترسي كه ببرنت دادسرا .. قرار درخواست شفاف سازي بكني !!!!
هر چي ميكشيم از اين اصحاب قلم ترسو هست !!
آنتی شومن
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۰۱:۳۰
اینها رسالت بزرگتری دارند داداش: ماله کشی و توجیه کارهای کیروش و خنثی کردن حرفهای منتقدانش!
۳
....
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۰۹:۱۳
با توهین به کیروش برانکوی یه درصدی که توسط رامون دیاز تحقیر شد بزرگ نخواهد شد.نادون طرفدار کسی هستی که تو کشور خودش قبولش ندارن!.
mohsen
پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۱۴
جناب یالثارات جان عزیزت چی میگی تو!برو سوریه و به ولایت لبیک بگو چی میخوای تو اینترنت آمریکایی !!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر