فهرست
وحید، سلطان شش قدم: از این لقب خوشم می‌آید
وحید، سلطان شش قدم: از این لقب خوشم می‌آید

وحید، سلطان شش قدم: از این لقب خوشم می‌آید

آی اسپورت - وحید امیری در بازی برابر تراكتورسازی یكی از بهترین بازیكنان میدان بود و توانست علاوه بر گل زدن، در این مسابقه بسیار خوب ظاهر شود. او حالا خودش را آماده می‌كند تا در اولین دربی به میدان برود.

پرسپولیس برد شیرینی را در برابر تراكتور به دست آورد.

واقعا بازی خوبی بود و فكر می‌كنم لیاقت این برد را داشتیم و می‌توانستیم گل‌های بیشتری هم به ثمر برسانیم كه این اتفاق نیفتاد. مهم سه امتیاز بود که توانستیم با کسب آن فاصله‌مان را در صدر بیشتر کنیم. البته تراکتورسازی هم تیمی پر از مهره بود اما ما کاری کردیم که آنها نتوانستند خودشان را نشان دهند.

با این شرایط پرسپولیس را باید قهرمان لیگ دانست.

هدف ما خیلی بزرگ است و تا قهرمانی قطعی نشود نباید کارمان را تمام شده بدانیم. هنوز بازی‌های زیادی تا پایان فصل باقی مانده است. باید هر بازی را با قدرت ظاهر شویم.

بعد از این بازی به تو لقب سلطان شش‌قدم داده‌اند.

واقعا از این بابت بسیار خوشحال هستم كه چنین لقبی به من داده‌اند. امیدوارم بتوانم در هر بازی به تیم كمك كنم تا هواداران هم با خوشحالی ورزشگاه را ترك كنند.

پرسپولیس در آستانه بازی با استقلال كامیابی‌نیا را از دست داد.

کمال یکی از مهره‌های تأثیرگذار ما است و جای خالی‌اش حس می‌شود و باید جای خالی او را که البته پر نمی‌شود را یک جوری پر کنیم. البته باید این را هم بگویم كه در پرسپولیس بازیكنان بسیار خوبی حضور دارند و امیدوارم بتوانیم جای خالی كمال را پر كنیم.

روز یكشنبه شهرآورد پایتخت را برگزار خواهید كرد.

دربی بازی حساسی است اما برای ما سه امتیاز آن مهم است، هر چند که این بازی برای هواداران هم بسیار مهم است. امیدوارم با سربلندی از آن خارج شویم و بتوانیم سه امتیاز بازی را كسب كنیم تا یك گام دیگر به قهرمانی نزدیك‌تر شویم.

این اولین بار است كه در دربی بازی خواهی كرد.

بازیکنان پرسپولیس و استقلال آرزو دارند در شهرآورد باشند و این بازی را ببرند. من در دربی رفت نتوانستم برای پرسپولیس بازی كنم اما تلاش می‌كنم بهترین بازی خودم را در دربی انجام دهم و خوشحالم كه اولین دربی‌ام را تجربه می‌كنم.

 

همشهری ورزشی

۳ ۱  
آی اسپورت
2017-02-09 13:28:00
نظر دهید

۱ نظر
فرشاد
پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۴۱
امیری و انصاری اگه سه هزار سال پیش به دنیا می‌اومدن پیامبر می‌شدن نه فوتبالیست :))
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر