فهرست
شروع سخت هومن؛ برانکو رفیق بازی نمی‌کند
شروع سخت هومن؛ برانکو رفیق بازی نمی‌کند

شروع سخت هومن؛ برانکو رفیق بازی نمی‌کند

آی اسپورت – هومن افاضلی به عنوان سرمربی جدید نفت انتخاب شده و اولین تمرین نفت با حضور او امروز برگزار شد. افاضلی در حالی هدایت این تیم را بر عهده گرفته که روز جمعه باید در اولین بازی مقابل پرسپولیس قرار بگیرد. یعنی او تا بازی با پرسپولیس که سخت‌ترین شروع ممکن برای یک مربی است فقط 4 روز فرصت دارد. قطعا در 4 روز تحول خاصی از نظر فنی در این تیم صورت نخواهد گرفت و افاضلی سعی می‌کند از نظر روحی روی بازیکنان کار کند و روی بستن نقاط قوت پرسپولیس تمرکز کند. چرا که او شناخت خوبی از پرسپولیس و سرمربی‌اش برانکو دارد.

رابطه خوب افاضلی و برانکو بر هیچ کس پوشیده نیست. این دو نفر در ماه‌های اخیر چند بار با هم ملاقات و درباره فوتبال ایران و اتفاقاتش صحبت کرده‌اند. عکس‌های مختلفی از جلسات این دو نفر منتشر شده. برانکو حتی در مراسم ازدواج هومن افاضلی و همسرش زهره هراتیان هم شرکت کرد. اصلا یکی از دلایل اختلاف بین برانکو و کارلوس کی‌روش همین است. کی‌روش اعتقاد داشت و دارد که دکتر هراتیان و همسرش در حال زمینه چینی برای رسیدن برانکو به نیمکت تیم ملی هستند. بخش عمده‌ای از سوءظن کی‌روش به رویس ایفمارک و درگیری‌های کلامی‌اش با او به همین مساله برمی‌گردد.

اوضاع نفت اما این روزها اصلا خوب نیست. نفتی‌ها به خاطر مشکلات فراوانی که امسال داشتند نتایج بدی در لیگ گرفته‌اند و در حال حاضر در رده پانزدهم جدول هستند. در این وانفسا بازی با پرسپولیس هم به سختی کار افاضلی اضافه کرده است. چرا که برانکو قطعا 3 امتیاز این بازی را می خواهد و در این راه اصلا ملاحظه دوست صمیمی‌اش را نخواهد کرد. پرسپولیس برای حفظ فاصله با دیگر تیم‌ها به برد نیاز دارد و به همین دلیل افاضلی در اولین بازی روز سختی در پیش دارد.

 نفت در ماه‌های اخیر 3 بار با پرسپولیس بازی کرده است. در بازی سوپر جام با 3 گل مغلوب پرسپولیس شده. در بازی رفت لیگ هم با 3 گل به این تیم باخته و در بازی جام حذفی شکست دوگله را پذیرفته است. باید دید این تیم با افاضلی چه نتیجه‌ای در مقابل برانکو می‌گیرد. هر چند منطق می‌گوید اتفاق متفاوت و غیر منتظره‌ای در انتظار این تیم نیست.

۱ ۲  
آی اسپورت
2018-01-01 15:35:00
نظر دهید

۲ نظر
آرش
دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶، ۱۵:۵۳
هی هی، بعد این بازی هر نتیجه‌ای به دست بیاد جماعت مبارز راه حق و دشمن فساد و تباهی یه چیزی رو میکنن در این عرصه، پرسپولیس ببره میگن "هومن راه داد"، مساوی کنه میگن "رفیق‌بازی کردن، مرامشون درویشیه" نفت ببره میگن "پرسپولیس که این برد خیلی براش مهم نبود، راه داد به هومن تا جا پاش تثبیت بشه مرتیکه مفسد"، تو دو تا حالت آخر هم به طور قطع و در حالت اول به احتمال 80 درصد (به دلیل خندیدن ربیع‌خواه و رادو) پرسپولیس وارد بحران میشه، مطالبی هم در مدح شفر و ذم مفسدین حاضر در رگ و ریشه پرسپولیس کار میشه، عادل هم برنامه‌ای برای از بین بردن فساد در فوتبال با موضوع پرسپولیس و پنچری لاستیک ماشین علی دایی به دلیل عدم پرداخت مطالباتش کار میکنه و به این ترتیب قدم مهمی در راه نیل به این مهم برمیداره
علی
دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶، ۲۱:۱۴
تحلیلت بی ارزشه چون 100 درصد لنگ میبره البته با راه دادن افاضلی لنگی غیر این شد اسممو میزارم علی لنگی خخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر