فهرست
AFC هم تهدید کرد؛ سایه سنگین تعلیق
AFC هم تهدید کرد؛ سایه سنگین تعلیق

AFC هم تهدید کرد؛ سایه سنگین تعلیق

آی اسپورت - کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه‌ای به مسئولان ورزش ایران تاکید کرده است دخالت سوم شخص در مسائل فوتبال را نمی پذیرد. در این نامه کنفدراسیون فوتبال آسیا تاکید کرده است که بر اتفاقات فدراسیون ایران نظارت ویژه دارد و به عنوان یک نهاد غردولتی اجازه نمی دهد شخص سوم در امور این رشته دخالت کند.

در نامه کنفدراسیون فوتبال آسیا که به نظر می رسد در جریان ریز اتفاقات داخل ایران قرار دارد آمده است: « انجمن های غیر دولتی از جمله فدراسیون فوتبال ایران باید بدون دخالت سوم شخص از سوی دولت یا پارلمان وظایف خود را انجام دهند. AFC همکاری نزدیکی با فدراسیون فوتبال ایران دارد که هیئت مدیره آن در ماه مه سال 2016 به مدت چهار سال برای جلوگیری از دخالت در خارج از کشور انتخاب شده است. AFC یک سیاست تحمل صفر نسبت به هر گونه دخالت سوم شخص در انجمن های عضو دارد و امیدوار است که با کمتر از دو ماه به جام جهانی آسیا 2019 FFIRI بتواند استقلال خود را حفظ کند و از هر گونه تحریم جلوگیری کند.»

  ۴  
آی اسپورت
2018-11-13 19:19:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
خلیل
سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷، ۱۹:۳۱
این باند اصفهانی به این سادگی دست از سر این فوتبال بر نمیدارن
۱
میم
سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷، ۲۰:۵۹
خیلی مسخره ست ؛ این سیاست یک بام و دو هواست که فیفا و afc دارند! هنگام پرداخت پول و طلب های ایران، یادشون میره که فوتبال نهادی مستقل از دولت و مجلس هه؟ فوتبال انجمن غیر دولتی ست اما شامل تحریم های دولتی و سیاسی میشه ؟
۳
حسین اهوازی
سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷، ۲۲:۵۹
وقتی بت میگن برو یعنی برو وگرنه دیگه بودجه بت نمیدن مجبور میشی بری اونوقت البته به این فوتبال
۲
غیرپرسپولیسی
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۰۲:۳۶
اگه بالادستیاش عرضه و سلامت داشتند اینو چهار سال میندازنش زندان که عبرت بقیه بشه. اگه یه حسابرسی یه هفته ای بکنند مطمئنا برا 35 سال زندان مدرک موجه پیدا می کنند. بذبختی اینجاس اونی که میگه برو خودش شامل همون قانونه و خودش هم عاشق خدمت. یکی نیس بگه آخه قورومسقها تو این چعل سال با اون همه تخصص مدیریتی و عشق خدمت چه... برا ملت بدبخت خوردید که میخوایید بمونید و بقیه شو بخورید؟
ب عرضه اون بنفشه که فقط ملتو بنفش کردا. جارکش های مادر خراب.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر