فهرست
تکلیف قرارداد بیرانوند با پرسپولیس چه می‌شود؟
تکلیف قرارداد بیرانوند با پرسپولیس چه می‌شود؟

تکلیف قرارداد بیرانوند با پرسپولیس چه می‌شود؟

آی اسپورت - پس از جدایی علیرضا بیرانوند از تیم فوتبال پرسپولیس و حضور وی در بلژیک برای حضور در تست‌های پزشکی آنتورپ، همچنان تکلیف بخشی از مطالبات این بازیکن با پرسپولیس مبهم است. مسئولان باشگاه مشکلی با پرداخت پاداش قهرمانی پرسپولیس به بیرانوند ندارند و با توجه به اینکه وی تا هفته بیست و دوم لیگ برتر برای این تیم بازی کرد و تنها به دلیل شیوع کرونا نتوانست تا پایان فصل در کنار شاگردان یحیی گل محمدی بماند، طبق قرارداد حدود ۵۰۰ میلیون تومان برای پوکر قهرمانی به دروازه‌بان سابق خود پرداخت کنند.

بیرانوند پس از عقد قرارداد با آنتورپ در زمان مدیریت محمد حسن انصاری فرد متممی را با مدیرعامل سابق پرسپولیس امضاء کرد تا به ازای باقی ماندن در این تیم تا پایان فصل، یک و نیم میلیارد تومان به مبلغ قرارداد چهار و نیم میلیاردی‌اش اضافه شود. ضمن اینکه به ازای هر یکی از آیتم‌های قهرمانی لیگ برتر، کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا، حضور در ۶۰ درصد بازی‌های فصل و صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان هم به میزان ۱۰ درصد از اصل قراردادش پاداش بگیرد.

وکیل بیرانوند در روز‌های اخیر موفق نشده با مهدی رسول پناه صحبت کرده تا بحث دریافت متمم و پاداش قرارداد را پیگیری کند. آنچه مشخص است باشگاه پرسپولیس به دلیل اینکه متمم قرارداد این دروازه بان ملی پوش مورد تصویب هیأت مدیره قرار نگرفته تاکنون با پرداخت این متمم مخالفت کرده و از طرفی تنها قصد دارد پاداش قهرمانی را به وی بپردازد.

ظاهرا بیرانوند که با انتقال به آنتورپ حدود ۱۶ میلیارد تومان برای پرسپولیس سودآوری داشته انتظار دارد جدا از پاداش قهرمانی لیگ برتر، دست کم متمم قراردادش پرداخت شود، اما مخالفت مسئولان باشگاه احتمال دارد کار مرد شماره یک سابق را با باشگاه به مراجع قضائی بکشاند.

 

۱    
آی اسپورت
2020-07-21 23:01:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر