فهرست
خداحافظ الكسيس؛ يونايتد مقصد بعدی
خداحافظ الكسيس؛ يونايتد مقصد بعدی

خداحافظ الكسيس؛ يونايتد مقصد بعدی

آي‌اسپورت-  الکسیس سانچس در سفر آرسنال به شهر بورنموث برای رویارویی با تیم این شهر یعنی بورنموث در هفته بیست‌وسوم لیگ برتر انگلیس، توپچی‌های لندن را همراهی نکرده تا شایعه جدایی‌اش از این تیم را قوت ببخشد. گفته می‌شود این مهاجم 29 ساله روز گذشته در تمرینات آرسنال حضور داشته و دچار مصدومیتی هم نشده است.

با این اتفاق سانچس در همین پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی از جمع توپچی‌ها جدا می‌شود و در ازای 30میلیون پوند راهی منچستریونایتد خواهد شد. منچستریونایتد در حالی در آستانه جذب این مهاجم شیلیایی است که منچسترسیتی زودتر این بازیکن را زیر نظر داشت، اما پیشنهاد اغواکننده شیاطین سرخ با دستمزد هفتگی 400هزار پوند رنگ این انتقال را از آبی به قرمز تغییر می‌دهد.

سانچس 29ساله تنها 6ماه از قراردادش باقی مانده و در صورتی که آرسنال در این پنجره زمستانی او را نفروشد، در پایان فصل چیزی از بابت انتقال او عایدش نخواهد شد. در طرف دیگر منچستریونایتد با توجه به مصدومیت مجدد زلاتان ابراهیموویچ، در خط حمله نیاز به جذب مهاجم جدید می‌بیند. احتمال اینکه هنریک مخیتاریان هم در فرایند جذب الکسیس سانچس از آرسنال مورد معاوضه قرار بگیرد، وجود دارد.

۱    
آی اسپورت
2018-01-14 15:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر