فهرست
گزینه نهایی سرمربیگری پرسپولیس کیست؟
گزینه نهایی سرمربیگری پرسپولیس کیست؟

گزینه نهایی سرمربیگری پرسپولیس کیست؟

آی اسپورت - بعد از اینکه شب گذشته باشگاه پرسپولیس رسما اعلام کرد با گابریل کالدرون قطع همکاری کرده گمانه‌زنی‌ها در خصوص جانشین کالدرون به اوج خودش رسیده است. هرچند، چند روزی است که رسانه‌ها اعلام می‌کنند کالدرون برنمی‌گردد و حتی در خصوص جانشین ایرانی این مربی هم گمانه‌زنی می‌کنند، اما حالا این مسئله بعد از جدایی رسمی کالدرون به اوج خودش رسیده است.

از مدت‌ها قبل نام یحیی گل‌محمدی، وحید هاشمیان، مهدی تارتار و حتی علی کریمی و علی دایی هم مطرح شد که هیچکدام از این گزینه‌ها به صورت رسمی تایید و تکذیب نشد تا سردرگمی هواداران و البته رسانه‌ها ادامه داشته باشد. منابع آگاه و رسمی در باشگاه پرسپولیس اعلام کردند شب گذشته وحید هاشمیان به پیشنهاد باشگاه پرسپولیس برای هدایت این تیم پاسخ منفی داده است و تقریبا پرونده حضور این مربی جوان در پرسپولیس بسته است.

در مورد یحیی گل‌محمدی هم یکی از مسئولان باشگاه شهرخودرو اعلام کرد که شب آخر اردوی این تیم در اصفهان، گل‌محمدی در جلسه با مدیران باشگاه اعلام کرده که تجربه تلخی از جانشین شدن یک مربی خارجی در پرسپولیس داشته و به هیچ عنوان دوست ندارد در میانه فصل به پرسپولیس برود. ضمن اینکه شهرخودرو به زودی هم در لیگ بازی دارد و هم لیگ قهرمانان آسیا و به خاطر همین شهرخودرو را رها نمی‌کند. البته گل‌محمدی اعلام کرده فقط در شرایطی شهرخودرو را رها می‌کند که از تیم ملی پیشنهاد داشته باشد. به این ترتیب تقریبا حضور گل‌محمدی در پرسپولیس منتفی است.

در خصوص علی دایی و علی کریمی هم اوضاع به همین شکل است. دایی در گفت‌وگویی که هفته گذشته  داشت رسما اعلام کرد که خبر حضورش در پرسپولیس شایعه است همچنین از دایی به عنوان اصلی‌ترین گزینه هدایت تیم ملی فوتبال نام برده می‌شود. علی کریمی هم شنیده می‌شود که به باشگاه پرسپولیس پیشنهاد منفی داده است.

بین گزینه‌های مطرح شده شانس مهدی تارتار از همه بیشتر است. تارتار که این فصل با تیم نفت مسجدسلیمان نتایج خوبی در لیگ کسب کرده، بندی در قراردادش دارد که در صورت داشتن پیشنهاد از پرسپولیس می‌تواند قراردادش را فسخ کند و به راحتی به پرسپولیس بیاید. حتی روز گذشته رئیس هیئت مدیره باشگاه نفت مسجدسلیمان هم این نکته را تایید کرد.

هرچه هست باشگاه پرسپولیس باید ظرف چند ساعت آینده تکلیف سرمربی تیمش را مشخص کند تا بلافاصله وارد فصل نقل‌وانتقالات بشود. این در شرایطی است که با وجود نیاز پرسپولیس به حداقل یک یا دو مهاجم و بازیکن جدید، این باشگاه هنوز هیچ خریدی در فصل نقل‌وانتقالات نداشته است.

 

میزان 

۳    
آی اسپورت
2020-01-12 13:21:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر