فهرست
استقلال بدون توپ الریان را گلباران کرد!
استقلال بدون توپ الریان را گلباران کرد!

استقلال بدون توپ الریان را گلباران کرد!

آی اسپورت - در دیدار پلی آف لیگ قهرمانان آسیا استقلال ایران با نتیجه 5 بر صفر الریان قطر را در دوحه در هم کوبید و با دومین نتیجه عالی پیاپی راهی مرحله گروهی این مسابقات شد. نکته جالب درباره این برد آمار بازی است؛ جایی که مشخص می شود استقلال برتری آماری و عددی را در تعداد شوت و پاس و مالکیت توپ در اختیار نداشته اما برعکس، از نظر دقت عملکرد فوق العاده ای داشته و بهترین استفاده را از موقعیت ها برده است.

1
1

در این بازی الریان 13 شوت زد و آمار بهتری از استقلال داشت اما تنها 3 تا از این شوت ها در چارچوب بود و نهایتا هیچ خروجی ای هم برای این تیم نداشت. در سمت مقابل استقلال 11 شوت به سمت دروازه حریف داشت اما 6 تا از آنها (یعنی بیش از نصف) در چارچوب بود و با یک درصد تبدیل فوق العاده، 5 شوت از این 6 ضربه تبدیل به گل شد.

از نظر تعداد پاس و درصد مالکیت هم برتری عددی با تیم الریان بود. شاگردان دیگو آگیره 180 پاس بیشتر از حریف رد و بدل کردند و مالکیتی 62.5 درصدی در جریان بازی داشتند اما هیچ موقعیت خطرناکی را با این همه تصاحب توپ خلق نکردند. ولی تیم فرهاد مجیدی با تنها 37.5 درصد مالکیت توپ، موقعیت های مختلفی ایجاد کرد و 5 گل به ثمر رساند تا یک پیروزی تاریخی به دست بیاورد.

۵    
آی اسپورت
2020-01-28 23:18:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر