فهرست
کرانچار در کنفرانس: حرفی از بحران نزنیم
کرانچار در کنفرانس: حرفی از بحران نزنیم

کرانچار در کنفرانس: حرفی از بحران نزنیم

آی‌اسپورت- سرمربی سپاهان در پایان دیدار خانگی برابر سپیدرود که باز هم بدون برد برای طلایی‌پوشان به پایان رسید در نشست خبری حاضر شد. صحبت‌های زلاتکو کرانچار را می‌خوانید.

دو امتیاز را به راحتی از دست دادیم
بازی را به خوبی آغاز کرده و با انرژی وارد مسابقه شدیم. امروز با بازی سازی توانستیم توپ را به محوطه ۱۸ قدم حریف رسانده و موقعیت ایجاد کنیم؛ اما وقتی نتوانیم محصول موقعیت ایجاد شده را درو کنیم، یعنی نتوانسته‌ایم کاری انجام دهیم و دو امتیاز را به راحتی از دست دادیم.

 


80 درصد بازی در اختیار ما بود
می‌دانستیم سپیدرود می‌خواست بازی آرامی را ارئه کند. نیمه اول آنها را دست کم نگرفته و در جستجوی موقعیت بودیم. در نیمه دوم سعی کردیم حملات را بیشتر کرده و با سانتر می‌خواستیم فشار را افزایش دهیم.امروز ۸۰ درصد بازی دست سپاهان بود. بازیکنانی که داریم باید گرایششان را طوری تنظیم کند که توپ‌هایشان به گل تبدیل شود.

 


نباید اسمی از بحران آورده شود
نباید اسمی از بحران آورد چون بحران زمانی ایجاد می شود که بر بازی مسلط نباشیم اما ما در بازی‌ها، همه چیز را در دست داشتیم. در نحوه برخورد با بازی درست عمل نکردیم. تعداد زیادی از بازیکنان عوض شدند و این نوسانات طبیعی است تا به تعادل برسیم.

 


جاده ی عشق به تیم یکطرفه نیست
رسول نویدکیا موقعیت‌های راحتی را از دست داد اما امیدواریم او با تیم تطبیق پیدا کند تا بتواند پاس های مناسبی دهد. امروز هواداران جو خوبی ایجاد کردند و بارها به بازیکنان می‌گویم شما مدیون آنها هستید. عشق به تیم یک طرفه نیست و شما بازیکنان هم باید آن ها را دوست داشته باشید. بازیکنان نباید با مدل بازی خود، هواداران را تحریک کنند. این تحریک باعث فحاشی می شود که ناراحت کننده است؛ اما جاده عشق به تیم یک طرفه نیست و هواداران باید بدانند شاید در گلزنی موفق نبودیم اما به لحاظ فنی هیچ افتی نداشتیم.

 


اگر موقعیت های انصاری و محمدی را مروان داشت، گل می‌زد
اولین بازی بود که از مروان حسین استفاده کردیم؛ اما او بد تغذیه شد و نتوانست عملکرد مناسبی داشته باشد. اگر موقعیت های ۱۰۰ درصدی که محمدی و انصاری داشتند، مروان حسین داشت، بهتر می‌توانست استفاده کند.

     
آی اسپورت
2017-08-23 00:33:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر