فهرست
توخل: می‌دانستم نیمار می‌خواهد برود
توخل: می‌دانستم نیمار می‌خواهد برود

توخل: می‌دانستم نیمار می‌خواهد برود

آی اسپورت - توماس توخل خبرهایی که درباره بی‌میلی نیمار به ماندن در پاری‌سن‌ژرمن منتشر شده است را تأیید و اعلام کرد که مهاجم برزیلی خواهان ترک پارک‌دو‌پرنس است. سرمربی آلمانی PSG در یک مصاحبه فاش کرد که از مدت‌ها پیش می‌دانست ستاره سابق بارسلونا برای ترک تیمی که دو سال پیش با قراردادی 222 میلیون به آن پیوست، آماده شده است.

توخل به رادیو مونت‌کارلو اسپورتس گفت: «من قبل از آغاز مسابقات کوپا آمه‌ریکا می‌دانستم که نیمار می‌‌خواهد برود اما این یک مسئله میان باشگاه و خود بازیکن بود. بین ما هیچ چیز مبهمی وجود ندارد و همه چیز شفاف است. حالا خود باشگاه و نیمار هستند که باید تصمیم بگیرند. ما با هم کار می‌کنیم اما در مورد این مسئله خود نیمار و باشگاه هستند که باید تصمیم‌گیری کنند.»

از ابتدای بازار نقل و انتقالات صحبت‌هایی درباره انتقال نیمار 27 ساله به بارسلونا مطرح شده هرچند به نظر می‌رسد که پاریسی‌ها به سبب اختلافات کهنه‌ای که با بارسا دارند، با این جابجایی مخالف هستند. در همین حال برخی رسانه‌ها اعلام کرده‌اند که که پاری‌سن‌ژرمن برای فروش نیمار حداقل همان 222 میلیون یورویی که برای خرید او پرداخته است را می‌‌خواهد و با معاوضه او با کوتینیو و دمبله مخالف است.

توخل درباره بازگشت همراه با تأخیر نیمار به تمرینات پاری‌سن‌ژرمن هم گفت: «همیشه بازیکنانی که دیر به تمرینات می‌آیند مرا ناراحت می‌کنند. حالا ما داریم با هم کار می‌کنیم و او هم جزو بازیکنان تیم است. نمی‌دانم در آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد. نیمار بازیکن من است و اگر در رختکن باشد بازیکن من محسوب می‌شود و من با او کار خواهم کرد. من باید خودم را با همه شرایط تطبیق دهم. همه ما باید انعطاف‌پذیر باشیم. نیمار همراه با ما به اردوی چین می‌آید. او دوشنبه این هفته برگشت و او مانند دیگر بازیکنان باید تست‌ها را انجام دهند. تمرینات پیش فصل فشرده هستند اما لازم چون ما به آنها برای برنامه‌ریزی برای شروع فصل نیاز داریم. نیمار هم برای آغاز تمرینات آماده است.»

توخل در انتها از وعده دادن درباره قطعی بودن حضور نیمار در پاری‌سن‌ژرمن خودداری کرد و گفت: «من نمی‌توانم قول بدهم که آیا امباپه یا نیمار به کارشان در تیم ما ادامه می‌دهند یا نه چون دادن چنین وعده‌ای ساده‌لوحی است.» 

 

تسنیم

     
آی اسپورت
2019-07-17 12:10:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر