فهرست
شایعه لیست مازاد؛ عامل افت تبریزی
شایعه لیست مازاد؛ عامل افت تبریزی

شایعه لیست مازاد؛ عامل افت تبریزی

آی اسپورت - مرتضی تبریزی به عنوان یک ستاره و با سر و صدای زیادی به استقلال آمد، اما حالا به یک نیمکت نشین تبدیل شده و این روزها شانسی برای حضور در ترکیب استقلال نداشته است. در مورد شرایط جدید تبریزی مسائل زیادی وجود دارد، اما اطرافیان استقلال می‌گویند از وقتی شایعه شد که او قرار است در نیم فصل از جمع آبی پوشان برود، تبریزی روحیه اش را باخت و دچار افت شد. با این حال استقلالی‌ها امیدوارند خیلی زود، مرتضی را مهیای سایر رقابت‌های شان کنند و او را به آمادگی ذهنی و بدنی زمان حضورش در ذوب آهن برسانند.

۸ ۵  
آی اسپورت
2018-12-02 15:51:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
Zahra taji7
يكشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷، ۱۶:۱۳
خب دیگه حالا شما بگید این شایعات از کجا نشات میگیره؟؟ جز سایت ها و رسانه ها و خبرناهارای کثیف لنگی؟؟ بعد میگیم مافیای پلید لنگ مثل سگ از اوج گیری استقلال میترسه و سعی میکنه به شکلی ناجوانمردانه با ایجاد شایعات کثیف استقلال و بازیکنانشو تضعیف روحی کنه لنگیا میگن نه
۷ ۲
کنت دراکولا
يكشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷، ۱۶:۳۲
اخه الاغ ما چی کار به شما داریم.شما رقیب ما نیستین خیلی وقته که رقیب ما نیستین بعد تو میای اراجیف میبافی گوسفند.فعلا باید با پارس جم و سایپا رقابت کنین البته سایپا هم ده نفره قهوه ایتون کرد پس کم زر زر کن بشین ظرفهای ناهار رو بشور.
کیسه کشی با اسامی مختلف
يكشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷، ۱۷:۰۶
برای هزارمین بار بادمجون جزء میوه ها نیست کیسه کش. پس سعی نکن کیسه رو چزء تیم های مدعی بدونی. بدبخت حالا زدی تو کار کامنت گذاشتن حتی با اسم خانم ها؟
ت
يكشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷، ۱۶:۳۰
J
۲
.
يكشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷، ۱۷:۰۷
چقدر راحت! فقط برای قرارداد این بازیکن 2 میلیارد دادن بعد نابودش کردن و راحت میرن سراغ یه بازیکن دیگه. هربازیکنی رفت کیسه پشیمون شد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر