فهرست
مانع بازی در استادیوم امام رضا: فرهنگ
مانع بازی در استادیوم امام رضا: فرهنگ

مانع بازی در استادیوم امام رضا: فرهنگ

آی‌اسپورت- سه مانع اصلی بازی کردن دو تیم مشهدی لیگ برتر در ورزشگاه مدرن امام رضا  مشهد آماده نشدن برخی زیرساخت‌ها، تامین امنیت از سوی شورای تامین و مساله فرهنگ درون ورزشگاه است. رئیس هیات فوتبال خراسان رضوی در گفت‌وگویی که با ورزش3 داشته این سه عامل را موانع بازی در ورزشگاه امام رضا دانسته. به گفته او زیرساخت‌های ورزشگاه هم در حال آماده‌سازی است و به زودی به پایان می‌رسد. تامین امنیت ورزشگاه هم مساله دشواری نیست و با بازدید اعضای شورای تامین این استان از ورزشگاه، مساله حل خواهد شد. اما برادران درباره عامل سوم گفته است: « ما متعهد هستیم تا شرایط فرهنگی ورزشگاه را به سمتی ببریم که شاهد فضای خوبی باشیم. در همین خصوص جلساتی با کانون هواداران خواهیم داشت و طی روزهای آینده جلسات خصوصی و عمومی در این راستا خواهیم داشت و جلسه ای هم با منتخب هواداران داریم تا بیشتر در مورد جو ورزشگاه صحبت شود. البته خدا را شکر شهر مشهد از لحاظ فرهنگی شرایط بهتری نسبت به شهرهای دیگر دارد ولی ما باید شرایط را به گونه ای فراهم کنیم که خدایی ناکرده در ورزشگاهی که به نام امام رضا مزین است، هیچ مورد هتاکی شاهد نباشیم.»

البته که مسائل فرهنگی ورزشگاه‌ها تنها در جلسه با کانون هواداران دو باشگاه حل نخواهد شد. از طرفی نام ورزشگاه دیگر مشهد هم ثامن‌الحجج است و با این استدلال بازی‌ها در این ورزشگاه هم نباید برگزار می‌شد. به هر حال توهین در هر شرایطی و هر ورزشگاهی ناپسند است اما اگر مدیران فوتبال خراسان و ورزشگاه امام رضا نگرانی درباره بی‌احترامی به نام امام هشتم داشته‌اند و حتی یک توهین را بی‌احترامی به نام ایشان می‌دانند چرا نام استادیوم جدید را امام رضا  گذاشته‌اند؟ چطور می‌شود در جلسه با کانون هواداران دو باشگاه که اتفاقا در بازی‌ با دو تیم استقلال و پرسپولیس در اقلیت قرار می‌گیرند از هرگونه توهین در ورزشگاه جلوگیری و نگرانی‌ها را برطرف کرد؟

۷ ۶  
آی اسپورت
2017-07-16 16:49:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
Meysam
يكشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶، ۱۸:۰۹
واقعا تاسف داره که با پول بیت المال در بهترین جای ممکن شهر ورزشگاه بسازیم و برای خود شیرینی و به دور از عقلانیت اسمشو طوری انتخاب کنیم که انگار سرمونو مثل کبک کرده باشیم زیر برف و ندونیم که در ورزشگاه ها چی میگذره!!! ناسزا و بد و بیراه فقط واسه ورزشگاه های ما نیست اگه به ورزشگاه آلیانس آرنا هم برید ناسزا و بد و بیراه به گوشتون خواهد رسید.
وقتی این متنو خوندم و قبل ها وقتی شنیدم که اسم ورزشگاه و چی گذاشتن بیشتر از همه یاد سریال پاورچین افتادم. مسئولین عزیز اگه خیلی امام رضا ع دوست دارن نباید اسم ورزشگاهو بنام ایشان نام گذاری می کردن. امام رضا ع از دل هیچ ایرانی بیرون نمیره و نخواهد رفت و نیازی به این هم نداره که بنامش امکانی ساخته بشه تا از یادها نره... بله مسئول عزیز، راهو اشتباهی رفتی... اگر امام رضا ع بود از این کار شما اشک ها می ریخت... با این چیز ها ائمه وارد دل های مردم نخواهد شد... افسوس!!!
فرهاد
يكشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶، ۲۱:۲۵
واقعا اگر دلیلش این باشد باید تاسف خورد
۴
حسین
يكشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶، ۲۲:۰۳
نگه دارند برا جام آستان قدس رضوی ک تیم هاش متشکل از تایید شدگان تولییت محترم باشد
حسین
يكشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶، ۲۲:۰۳
نگه دارند برا جام آستان قدس رضوی ک تیم هاش متشکل از تایید شدگان تولییت محترم باشد
۲
حسین
يكشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶، ۲۲:۰۳
نگه دارند برا جام آستان قدس رضوی ک تیم هاش متشکل از تایید شدگان تولییت محترم باشد
۲
پروپکانی
يكشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶، ۲۲:۳۸
خخخخ
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر