فهرست
سامان در ترکیب؟ بازی با شماره‌ها
سامان در ترکیب؟ بازی با شماره‌ها
جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

سامان در ترکیب؟ بازی با شماره‌ها

آی‌اسپورت- یک اتفاق جالب در تمرین امروز تیم ملی احتمال فیکس شدن سامان قدوس مقابل اسپانیا را بالا برده است. کارلوس کی‌روش معمولا در اکثر تمرینات تیم ملی شماره پیراهن برخی بازیکنان را دست کاری می‌کند واین موضوع برای او به یک شگرد برای گمراه شدن حریفان تبدیل شده است. در تمرین امروز که آخرین تمربن قبل از بازی با اسپانیا تلقی می‌شد نیز کی‌روش درباره یک بازیکن این کار را انجام داد.

در حالی که روزبه چشمی مصدوم شده و جام جهانی را ازدست داده کی‌روش امروز پیراهن شماره ۴ او را به سامان قدوس داد و هافبک ایران با پیراهن چشمی تمرین کرد. این اتفاق سبب شده تا خیلی‌ها تصور کنند سامان قدوس به عنوان یار ثابت مقابل اسپانیا بازی می‌کند.

قدوس در لیگ سوئد عمل‌کرد خیلی خوبی داشت و نیمکت‌نشینی او مقابل مراکش نیز باعث تعجب بسیاری شد. اگرچه این بازیکن در بازی قبل به زمین رفت و توانست ضربه ایستگاهی منجر به گل ایران را هم بگیرد اما حالا این احتمال وجود دارد که کی‌روش بخواهد او را در بازی فردا به صورت ثابت به زمین بفرستد.

قدوس با توجه به تکنیک و سرعتی که در خط هافبک دارد، می‌تواند به تیم ملی در بازی فردا کمک کند و هیچ بعید نیست که سرمربی تیم ملی از ابتدا او را در زمین قرار دهد.

 

ورزش سه

۸ ۱  
آی اسپورت
2018-06-19 22:50:00
همچنین در این باره بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
ara
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷، ۰۹:۲۵
از اول تمرینا شماره 4 تو تمرین تن قدوس بود 14 تن خانزاده...احتمالا اشتباه شماره زدن از اول
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر