فهرست
برانکو در کنفرانس: انصاری می‌رود؟ فصل خیارشور رسیده!
برانکو در کنفرانس: انصاری می‌رود؟ فصل خیارشور رسیده!

برانکو در کنفرانس: انصاری می‌رود؟ فصل خیارشور رسیده!

آی اسپورت- برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل سیاه‌جامگان گفت:  از تاخیرم در نشست خبری عذرخواهی می‌کنم، در مسیر راه اتفاقی افتاد که بابتش امیدوارم عذرخواهی من را بپذیرید. فردا آخرین بازی ما در نیم‌فصل خواهد بود و باید از هواداران خودمان تشکر کنم که از ابتدا ما را حمایت کردند. هوادارانی که یار دوازدهم ما بوده و به ما اعتماد کردند. آنها دوست داشتند که همراه ما شاد شوند و از بازی‌ها لذت ببرند. همین جا از هواداران‌مان دعوت می‌کنم تا در دیدار فردا حضور پرشوری داشته باشند تا قهرمانی نیم‌فصل را کنار یکدیگر جشن بگیریم. همان‌طور که می‌دانید من احترام خاصی برای حریفان قائلم. همیشه نتیجه می‌تواند به صورت‌های مختلفی رقم بخورد. اگر به خاطر داشته باشید در دیدار گذشته ما و سیاه‌جامگان نیز تیم آنها ۲ بر یک از ما جلو بود، یک بازیکن بیشتر هم داشت و در آن دیدار کیفیت خودشان را نشان داد. مربی سیاه‌جامگان خداداد عزیزی است که یکی از بزرگترین بازیکنان تاریخ ایران و مربی باهوش و عاقلی است. طبیعی است عزیزی تلاش می‌کند شادی ما را به هم بریزد. نمی‌خواهم پنهان کنم اما ما برتر هستیم و در خانه بازی می‌کنیم و از نقش قهرمانی‌مان کوتاه نمی‌آییم. با تمام احترامی که برای حریف قائلم هدف و خواسته‌مان در دیدار فردا فقط یک چیز است، برد، برد و فقط برد.

 میزان امادگی بازیکنانش برای دیدار فردا: در تیم ما امید عالیشاه به دلیل مصدومیت حضور ندارد. به جز او دو بازیکن اوکراینی‌مان نیز در طول هفته مریض بودند و نتوانستند تمرین کنند، اما خوشبختانه بیرانوند به تیم ما برگشته است. به طور کلی انتظار دارم هر کسی در ترکیب اصلی قرار گرفت و بازی را شروع کرد با تمام توانش بازی کند.

تقابل با خداداد عزیزی که زمانی شاگرد او در تیم ملی بوده: همان‌طور که گفتم عزیزی بسیار باهوش و عاقل است. طبیعتا او یکی از بزرگترین بازیکنان ایران بوده اما همان‌طور که گفتم در کنار این تعاریف هدف ما در بازی با سیاه‌جامگان برد، برد و برد است. ما به این مسئله فکر نمی‌کنیم که سیاه‌جامگان را دست‌کم بگیریم و نتیجه بدی رقم بخورد. من همیشه به این خاطر به بازیکنانم افتخار کرده‌ام که در هر بازی با آمادگی کامل حضور پیدا می‌کنند.

مدیر پرسپولیس نسبت به جدایی امید عالیشاه و احمد نوراللهی صحبت‌هایی را مطرح کرده و مدعی شدند که آنها بی‌تعصب هستند: خوشبختانه من روزنامه نمی‌خوانم، همیشه حول و حوش بازیکنان تفاسیر مختلفی وجود دارد اینها بازیکنانی هستند که به پرسپولیس خدمت کردند و اکنون تصمیم خودشان هست که به سربازی بروند. این بدهی است که نسبت به وطن خودشان دارند و دیگر مایل نیستم در این رابطه بحث کنم.

 شایعه جدایی محمد انصاری

همه جای دنیا چنین بحث‌هایی وجود دارد که حساب و کتاب کنند چه بازیکنی می‌رود و چه بازیکنی می‌آید، متاسفانه برخی اطلاعات دروغ است و یک جایی نوشته بودند رفتن انصاری قطعی شده است. در حالی که این بازیکن با آن رسانه مصاحبه‌ای نکرده بود.  متاسفانه به خاطر این اطلاع و دروغ‌پراکنی از منبع این خبر باشگاه شکایت کرده است، فعلا تصمیم این است که انصاری جایی نمی‌رود و او نیز با هیچ کسی صحبت نکرده است، هدف این بود که او و تیم را به هم بریزند تا هواداران علیه این بازیکن شوند، این هدف مشخص‌شده‌ای بود.انصاری حق دارد که از حق خودش دفاع کند. همه جای دنیا نرمال این است که خبرها از سوی باشگاه منتشر شود. مسائلی که مطرح می‌شود گمانه‌زنی رسانه‌هاست. در کشور ما اصطلاحی وجود دارد که وقتی زمان نقل و انتقالات می‌رسد، می‌گویند فصل خیارشور رسیده است. معنایش این است که خبرنگاران ما می‌گویند نقل و انتقالات شور است و هر کسی هر چیزی می‌گوید و مدعی می‌شود فلان بازیکن رفته و یا فلان بازیکن می‌آید.

پرسپولیس در تعطیلات نیم‌فصل قصد داشته به کشور امارات سفر کند؟ ما چنین تصمیمی نداشتیم، چون زمان ما در تعطیلات نیم‌فصل کم است. صحبتی مطرح بود تا از یکی از تیم‌های اروپایی دعوت کنیم که به کشور امارات می‌آید اما در حال حاضر برنامه مشخصی در این باره نداریم.

فکر تقویت تیم پرسپولیس و جذب بازیکن جدید در نیم‌فصل است؟ اکنون کار ساده‌ای نیست بازیکن جذب کنیم. اکثر بازیکنان با تیم‌های‌شان قرارداد دارند و باشگاه‌ها هم راضی نیستند آنها را از دست بدهند. باید ببینیم در تعطیلات چه کاری می‌توانیم انجام دهیم.

تیم ملی در تعطیلات نیم‌فصل اردو برپا خواهد کرد آیا پرسپولیس بازیکنان ملی‌پوش خود را در اختیار کادرفنی تیم ملی می‌گذارد یا خیر؟ من اطلاع دقیقی در مورد اردوی تیم ملی و تاریخ آن ندارم، اگر برنامه تیم ملی دقیق به دست من برسد آن زمان نظر خود را اعلام خواهم کرد. در مورد در اختیار گذاشتن بازیکنان هم طبیعی است که ملی‌پوشان ما در اختیار تیم ملی خواهند بود، هیچ وقت کسی از پرسپولیس با این مسئله که بازیکنان را در اختیار تیم ملی قرار ندهند مخالفتی نداشته است.

با توجه به عملکرد خوب رادوشوویچ در دیدارهای گذشته آیا احتمال دارد او در این دیدار هم جانشین بیراوند باشد؟ فردا وقتی دیدار ما با سیاه‌جامگان شروع شد خواهید دید چه کسی در ترکیب است، ما رادوشوویچ را به همین دلیل آوردیم که دو دروازه‌بان ممتاز داشته باشیم. اکنون هم خوشحالیم او عملکرد خوبی داشته و خیلی زود خودش را با تیم تطبیق داده است. در مورد بیرانوند هم خیلی خوشحالم که مصدومیتش برطرقف شده و دوباره به ترکیب ما اضافه شده است.

از عملکرد بازیکنان اوکراینی خود رضایت دارد؟ چطور شما فکر می‌کنید آنها ضعیف بودند. به نظر من عملکرد آنها مثبت بوده چون همیشه در رقابت با ۱۱ نفر اصلی ترکیب بودند. ما قهرمان نیم فصل شدیم و در ۱۴ دیدار اخیرمان فقط یک شکست داشته‌ایم. این عملکرد خوبی است، بازیکنان اوکراینی ما ۳ روز قبل از شروع لیگ به ما اضافه شدند و طبیعی است از بازیکنانی که مدت‌ها قبل در تیم بودند، عقب‌تر باشند.

 

۴ ۴  
آی اسپورت
2016-12-22 15:40:00
نظر دهید

۴ نظر
P71
پنجشنبه ۲ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۱۲
متاسفانه از حجب و حیای برانکو سواستفاده میکنن و هرکاری ک دوس دارن انجام میدن! مدیرای ما امثال کیروشی رو میخوان ک دم ب دم فحش بده و تحقیر کنه و هرکاری ک دوس داره انجام بده
۶
جاوید
پنجشنبه ۲ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۱۷
حالمو بهم میزنه با بعضی جواباش ، مخصوصا سوال آخری ، یا خودش احمقِ یا هم مردم رو احمق فرض میکنه ،خداییش اگه علمش بالا نبود و تیمش صدر واقعا با بد شعارایی روبرو میشد ...
۶ ۲
علیرضا
پنجشنبه ۲ دی ۱۳۹۵، ۲۰:۰۱
اتفاقا از اینش خوشم میاد که با جوابهای خونسردانه اش حال طرفدارای تیم رقیب رو بهم میزنه! نوش!
۷
منتقد
جمعه ۳ دی ۱۳۹۵، ۰۱:۴۸
حال منم ازش بهم میخوره جاوید فقط بگو هت تریک میکنه یا پاس گل میده ؟ :))))
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر