فهرست
برهانی: خواهش می‌کنم تادیر نشده پول بدهند
برهانی: خواهش می‌کنم تادیر نشده پول بدهند

برهانی: خواهش می‌کنم تادیر نشده پول بدهند

آی اسپورت - مربی استقلال می‌گوید مشکلات مالی تمرکز را از بازیکنان این تیم گرفته است. آرش برهانی بعد از شکست مقابل سپاهان عنوان کرد: بازی خوب بود، اما سپاهان روی دو ضربه ایستگاهی به گل رسید. ما هم نتوانستیم در 45 دقیقه دوم نتیجه را جبران کنیم. انتظار نداشتیم روی ضربات ایستگاهی غافلگیر شویم و نتیجه را واگذار کنیم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا شکست استقلال فنی بود یا حواشی اخیر از نظر روحی به بازیکنان ضربه وارد کرده است، گفت: روی دو صحنه و عدم تمرکز بازیکنان ما گل خوردیم و شما اسم آن را هر چه می‌گذارید، بگذارید. در 45 دقیقه دوم فکر می‌کنم رشید مظاهری فقط 10 متر دوید و توپ را برای شروع مجدد برداشت. ما در نیمه دوم رشید را ندیدیم.

مربی استقلال درباره ناراحتی بازیکنان استقلال تاکیدکرد: باید کاری کنیم که صد درصد تمرکز بازیکنان فوتبال باشد. مسئولان ما هم تمام تلاش خود را می‌کنند. بچه‌ها هم شرایط استقلال را درک کردند و می‌دانند چیست، اما ما هم انتظار داشتیم که حالا که صدرنشین جدول هستیم و شرایط تیمی خوبی داریم، بیشتر به ما رسیدگی شود. از اسپانسر باشگاه که خیلی کمک کرده و زحمت کشیده و قرار است چند وقت دیگر هم کمکی کند، خواهش می‌کنم این هفته مبلغی که قول داده را بدهد تا دیر نشود و بچه‌ها استفاده کنند و شرایط تیمی بهتر شود.

برهانی درباره مشکلات مالی استقلال خاطرنشان کرد: مشکلات مالی باعث می‌شود که بچه‌ها تمرکز صد درصد را برای بازی نداشته باشند. خودم می‌دانم چند نفر از بازیکنان شرایط بد مالی دارند و باعث از بین رفتن تمرکزشان شده است. امیدواریم که این مشکل حل شود تا تمرکزشان برگردد.

مربی استقلال درباره ناراحتی هواداران تاکید کرد: در استقلال همیشه این فشارها وجود دارد و طبیعی است. من امیدوارم پس از چند سال ناکامی نتیجه خوبی کسب کنیم. سال گذشته همین موقع استقلال پنجم بود و ما در بدترین شرایط سوم جدول خواهیم بود و با صدر جدول هم یکی دو امتیاز فاصله داریم و می‌توانیم این فاصله را درست کنیم.

برهانی درباره اینکه آیا تعویض سیاوش یزدانی فنی بود یا به دلیل عصبی بودن او را تعویض کرده‌اند، گفت: خیر، تعویض او کاملاً تاکتیکی بود.

  ۱  
آی اسپورت
2021-02-13 21:30:00
نظر دهید

۱ نظر
Bidad
شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۹، ۲۲:۱۸
آقای برهانی درسته که بازیکن باید پول بگیره ولی خیلی از هواداران استقلال کارگرند و در ماه 28 روز ، روزی ده و حتی 12 ساعت کار میکنند برای سه میلیون که تازه حقوق بعضی از این عزیزان چندین ماه هم عقب میوفته . اگه بازیکنایی چون دانشگر ، غلامی ، رضاوند و حتی قایدی و غفوری کم فروشی می کنند از تیم کنار بگذاریدشان ، استقلال با تیم امیدش هم میتونه بازی کنه وقتی قرار باشه قهرمان نشه و بعدش هم شما که نیومدین که نتیجه سال قبل رو تکرار کنید، فراموش نکنید که خیلی از هواداران استقلال در سال زیر چهل میلیون می گیرن!!!!!!!
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر