فهرست
لیکنز بی‌حاشیه، ناتوان در کنترل حاشیه!
لیکنز بی‌حاشیه، ناتوان در کنترل حاشیه!

لیکنز بی‌حاشیه، ناتوان در کنترل حاشیه!

آی اسپورت - تراکتورسازی که تا 6 هفته به پایان مسابقات در رده دوم قرار داشته و پرامیدترین تیم قهرمانی بود، بعد از شکست مقابل سپیدرود رشت دچار افت شدیدی شده و در 6 بازی آخر خود تنها 3 امتیاز کسب کرد. لیکنز سرمربی بلژیکی تیم تراکتورسازی که در نیم فصل به تیم تراکتورسازی پیوست، در 9 هفته آغازین مسابقات عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته و با 7 پیروزی و 2 تساوی، 23 امتیاز کسب کرده و این تیم را به رده دوم جدول رساند.

اما روند نزولی تیم تراکتورسازی از بازی با سپیدرود رشت آغاز شد. این تیم برابر سپیدرود رشت، پیکان تهران و ذوب‌آهن اصفهان متحمل 3 شکست متوالی شده و در 3 بازی آخر خود نیز برابر تیم‌های پرسپولیس تهران، پارس‌جنوبی جم و فولاد خوزستان به 3 تساوی دست یافت تا با 52 امتیاز در رده پنجم جدول قرار گرفته و حتی از کسب سهمیه حضور در لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا نیز بازماند.

مشخص بود که لیکنز بعد از شکست مقابل سپیدرود نتوانست تراکتورسازی را به شرایط سابق بازگرداند و در 6 هفته پایانی تنها 3 امتیاز کسب کرد که عملکرد‌ ضعیفی برای تراکتورسازی از مدعیان قهرمانی لیگ بود. حالا باید منتظر ماند و دید آیا مالک باشگاه تراکتورسازی همچنان خواهان حضور لیکنز در تیم تراکتورسازی خواهد بود و یا پرونده این مربی بلژیکی در فوتبال ایران بسته می‌شود.

فارس

۵ ۲  
آی اسپورت
2019-05-18 02:02:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
امید
شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۴:۳۵
لیکنز مربی خوب و باتجربه ای است. تو تراکتور هرکی بره همینه. مشکل از توهم خودشون هست. مگر کسی باشه که بتونه با باتون خفشون کنه
۳
مموتی هستم بزرگترین اسطوره تاریخ ششتاییا
شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۶:۰۴
تیمی که می خواست جلوی قهرمانی ما را بگیره سهمیه هم نگرفت:))
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر